נקמה: הציתה איבר המין של בעלה

אישה אוסטרלית גילתה שבעלה מנהל רומן והחליטה לעשות מעשה כדי למנוע את בגידותיו בעתיד. בהתקף של זעם היא שפכה עליו דלק והציתה את איבר מינו. במשפט טענה שהוא התעלל בה ובילדיהם במשך שנים רבות. השכנים מעידים שהם שמעו את העימות בין השניים ואת האישה צועקת: "אתה אוהב אחרת, אני אצית את איבר מינך"

רג'יני נריאן (חדשות 2)

מה את היית עושה כדי למנוע את הבגידות שלך בעלך? אישה אוסטרלית החליטה שהאפשרות היחידה היא להעלות את איבר מינו של בעלה באש. הגבר נהרג, וכעת היא מואשמת ברצח אך טוענת: "אני לא אשמה, הוא בזבז את כל הכסף על המאהבת".

רג'יני וסאטיש נריאן היו נשואים במשך 24 שנים והולידו יחד שלושה ילדים. הם חיו חיי פרברים שקטים באוסטרליה, עד שיום אחד גילתה רג'יני שבעלה האהוב בוגד בה מזה זמן רב. בהתפרצות זעם היא שפכה עליו דלק והציתה את איבר מינו. סאטיש סבל מכוויות חמורות על יותר מ-75% מחלקי גופו, ומת כעבור ימים אחדים בבית החולים.

בבית המשפט טענה רג'יני שהיא חפה מפשע, אולם עדויות השכנים מוכיחות אחרת. בערב האירוע התכוונה רג'יני להתעמת עם בעלה בנוגע למיילים שגילתה, בהם היה רשום עד כמה הוא אוהב את האישה האחרת. הבעל הכחיש, נתן לה את הסיסמא לתיבת הדואר האלקטרוני שלו ונכב לישון במיטה. כשראתה את המיילים שוב, היא דרשה ממנו תשובות. הוא הסתובב לצד השני במיטה וקרא לה: "זונה טיפשה ושמנה".

"הצתתי אותו, וזו לא הייתה תאונה"

זה היה הרגע בו, לטענתה, נכנסה להתקף זעם בלתי נשלט. היא שפכה עליו דלק והדליקה את איבר מינו. "אתה כותב לה שאתה אוהב אותה! אני אצית את איבר מינך ואספר לכל המשפחה בדיוק מה אתה עושה", היא אמרה לו לפי קביעת בית המשפט.

במהלך המשפט טענה האישה כי בעלה התעלל בה ובילדים במשך תקופה ממושכת. מגדת עתידות אצלה ביקרה יום קודם לאירוע טענה שרג'יני אמרה כי בעלה מבזבז את כל הכסף על המאהבת שלו. השכנים של הזוג תמכו דווקא בטענות התביעה. "היא צרחה שתשרוף את איבד מינו כיוון שהוא מנהל רומן", טענה אחת השכנות. "הצתתי אותו, וזו לא הייתה תאונה", היא אמרה, לטענת שכן אחר.

השופטים ממשיכים לשמוע עדויות, וטרם נתנו את החלטתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק