צפו: דיוויד בקהאם מתפרץ על אוהד

קשר וקפטן נבחרת אנגליה לשעבר דיוויד בקהאם שוב מוצא עצמו מככב יותר מדי במדורי הרכילות ולא בטבלאות המבקיעים. פרשת יחסי מין שניהל עם שתי פרוצות יחדיו שוטפת את התקשורת בכל העולם. אחד מאוהדי קבוצתו העז ושאל אותו על הפרוצות – בקהאם התפוצץ

דיוויד בקהאם מתמודד עם האשמות אותן הוא מכחיש, על כך שבזבז הון עתק כדי לשכב עם שתי נשים, שתי פרוצות. בחורה אחת שעבדה בעבר כנערת טלפון סיפרה על האירועים לתקשורת הבריטית, בחורה אחרת, השותפה השנייה ביחסי המין עם כוכב הכדורגל הבריטי אישרה שלקחה חלק ביחסי המין, אך העדיפה להישאר העילום שם.

בעלת מכון לשירותי ליווי נודעת הרחיבה על האירוע ועל מעשיו של בקהאם. היא סיפרה על הרגלים מיניים פרועים שניהל הקשר המפורסם, במקביל לנישואיו המתוקשרים והארוכים לוויקטוריה.

בקהאם מצידו הגיש תביעה נגד העיתון שפרסם את המידע, "IN TOUCH". הוא טוען כי אין בסיס להאשמות. גם הצהובון המוכר "NEWS OF THE WORLD" שמתמחה בפרשות מסוג זה טען שלא הצליח למצוא הוכחה ליחסים הפרועים.

אבל גם גל ההכחשות לא מסייע לבקהאם. אוהד כדורגל אחד שאל את בקהאם על האירוע בדרך מקורית. הוא צעק לעבר הכדורגלן בזמן שנכנס לחדרי ההלבשה של קבוצת לוס אנג'לס גלאקסי "די עם הזונות".

בקהאם התעצבן, חזר על עקבותיו ושאל בטון מאיים: "אתה רוצה להגיד את זה שוב?". האוהד המשיך "לחמם" את בקהאם, שהשיב לו: "נראה אותך אומר לי את זה בפרצוף", והסתובב בזעם. לא ברור אם בקהאם באמת השתולל עם שתי פרוצות, מה שבטוח זה שהכדורגלן הדוגמן - מאוד רגיש בנושא.

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק