קצינים אמריקניים: "חייזרים נטרלו נשק גרעיני של צבא ארה"ב"

במשך 50 שנה חיבלו חייזרים בנשק הגרעיני האמריקני - כך עולה מעדויות של קצינים לשעבר בחיל האוויר של ארה"ב. אלו טוענים כי 120 חיילים לשעבר היו עדים לכך, אך גורמים רשמיים במדינה מנסים לטייח את הסיפור

החייזרים חיבלו בנשק הגרעיני? (חדשות 2)

קצינים לשעבר בחיל האוויר האמריקני טוענים כי יצורים מהחלל החיצון ריחפו במשך יותר מ-50 שנה מעל מתקני גרעין בארה"ב ובבריטניה ונטרלו את הנשק המסוכן.

ששת הקצינים ואיש צבא נוסף אומרים כי בידם מידע אותו אספו מעדויות של 120 חיילים לשעבר, לפיו מאז 1948 ועד 2003 ביקרו אותנו החוצנים והצילו את כדור הארץ מפני הסכנה שמטרידה את מנוחתם של רבים ברחבי הגלובוס. באחת הפעמים, כך לטענתם, אף ביצעו החייזרים נחיתה בבסיס בריטי.

"אנחנו מדברים על עצמים מעופפים ובלתי מזוהים - פשוט כך", משוכנע הקפטן האמריקני רוברט סלאס וטוען כי היה עד לאירוע יוצא דופן בעצמו ב-1967. "הייתי בכוננות כאשר העצם הופיע וריחף ממש מעל האתר", שיחזר את המפגש מהסוג השלישי בבסיס חיל האוויר מלמסטרום שבמונטנה. והוא לא היחיד.

"ניסו להשתיק ולטייח את הסיפור"

גם קולנל צ'ארלס האלט מספר על מקרה דומה לפני כ-30 שנה, אז הבחין בחללית שירתה קרני אור. "באותו רגע שמעתי בקשר שחוצנים נחתו בסביבת מחסני הטילים", הצהיר.

כעת מאשימים השבעה את השלטונות בניסיון לטייח את העובדות ולהשתיק את הסיפור - אך הם לא מוכנים להסתיר את מה שראו, כביכול. "אני מאמין ששירותי הביטחון בארה"ב ובבריטניה ניסו, אז ועכשיו, להפחית מהחשיבות של מה שאירע בבסיס על ידי פרסום מידע מוטעה", משוכנע האלט.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק