הכירו: הצעירה שצבעה את החתולה בוורוד

"תמיד רציתי חיה ורודה - קצת כמו השיער שלי", הסבירה נטשה בת ה-22, שהודתה כי היא זו שצבעה את חתולתה "אוי! קיטי" בוורוד ועוררה סערה גדולה. החתולה אותרה משוטטת בסוף השבוע ומאז מחפשים אחר בעליה. נטשה הוסיפה כי מדובר בצבע מאכל שאינו מסוכן ואמרה: "בחיים לא אפגע בבעל חיים"

נטשה גרגורי, צעירה בריטית בת 22, היא זו שצבעה את החתולה שלה בוורוד ועוררה סערה בבריטניה - כך מפרסם היום עיתון "הסאן" הבריטי. אנשי העיתון איתרו את נטשה לאחר שבשבת פורסם כי חתולה צבועה בוורוד נמצאה משוטטת בגן ציבורי.

החתולה הועברה אז לצער בעלי חיים המקומי, ו"מצוד" נפתח אחר בעליה. נטשה, אם לשניים, אמרה שהיא קיבלה את הרעיון לצבוע את החתולה, שעונה לשם "אוי! קיטי", מתכנית טלוויזיה אמריקנית שראתה על צביעת מזון.

"זה הצבע האהוב עליי, אני אוהבת אותו. צבעתי את השיער שלי בוורוד ואני אוהבת בגדים ורודים", אמרה. "הפיכת אוי! קיטי לוורוד נראתה כמו רעיון טוב. תמיד רציתי חיה ורודה - קצת כמו השיער שלי".

"בחיים לא אפגע בבעל חיים"

היא הוסיפה, "אחרי שהפכתי אותה לוורודה, אמרתי כאילו - 'או, היא תואמת לשיער שלי!'. קראתי את ההוראות על צבע המאכל ולא היה שם דבר שיכול לפגוע בבני אדם או בבעלי חיים. אנחנו אוכלים את האוכל שעליו נמצא הצבע, אז ידעתי שזה לא רעיל".

נטשה, מהעיר סווינדון, ווילטשייר, אמרה שהחתול היה שייך לאחותה ליסה, וגם היא, מסתבר, צבעה אותו. "החתולה לא נראתה מודאגת וזה היה יפה לה. בחיים לא אפגע בבעל חיים. זה רק צבע מאכל. בחיים לא אשים צבע שיער על חיה".

אוי! קיטי נמצאה בשעת לילה מאוחרת וטופלה על ידי וטרינרית מצער בעלי חיים. נטשה אמרה שהחתולה נעלמה בשבוע שעבר וכעת יצרה קשר עם צער בעלי חיים כדי לקבל אותה בחזרה.

אמש הזהירה קלייר גסט, מומחית להתנהגות בעלי חיים, מפני צביעת חיות. לדבריה, זה עלול לגרום לתסיסה, "כמו בד אדום לשור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק