צפו: הילדה שמצליחה לנסוע רק אחורנית

ילדה מתוסכלת שניסתה ללמוד לרכוב על אופניה, נתקלה בקושי נדיר: מסיבה שאינה ברורה היא לא מצליחה להתקדם עם אופניה בנסיעה. כל הניסיונות להניע את הפדלים מסתיימים בנסיעה לאחור ובבכי תמרורים. ומה עושה האב המשועשע? מתעד כמובן. צפו בסרטון שהפך ללהיט ברשת

אומרים שהחיים הם כמו נסיעה על אופניים, הכוונה היא שאם קל לך מדי - אתה כנראה בירידה. אבל איך מסבירים את משמעות הפתגם לילדה שלא מצליחה להניע את אופניה קדימה? סרטון חדש שעלה לרשת מציג ילדה קטנה שלומדת לרכב על אופניים, אך משום מה פשוט לא מצליחה להתקדם איתם לשום מקום, מלבד בנסיעה אחורנית.

הסרטון ודאי יצחיק את רוב האנשים שצופים בו - כולל את אביה שצילם אותו במהלך זמן האיכות המשפחתי - אבל הילדה שבו נראית מתוסכלת מאוד מהכישלון. "אני לא מצליחה להתקדם, אני רק נוסעת אחורה", צועקת הילדה ביאוש. בשלב מסוים מנסה האב לעודד אותה ואומר לה שהיא די טובה בנסיעה אחורה, אך הילדה ממררת בבכי ומדגישה שזה לא רצונה.

למרות ניסיונותיו של האב ללמד את הילדה כיצד להניע את הפדלים קדימה, מסיבה שאינה ברורה היא ממשיכה להתקדם נגד כיוון הנסיעה הרצוי, תוך כדי בכי תמרורים. לא ידוע האם אותה ילדה הצליחה בסופו של דבר להשיג את מבוקשה, ייתכן שהיא פשוט עברה לנסות את מזלה על קורקינט או גלגיליות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק