רצח בשחקים: חיבלה במצנח של חברתה

משולש האהבים התרסק לקרקע: מורה מבלגיה הייתה מוכנה לעשות פשוט הכל כדי להשיג את בעלה של חברתה הטובה ביותר. כשהבעל מדריך הצניחה הזמין את שתיהן ל"צניחה במבנה מיוחד במינו", היא קפצה על ההזדמנות, חיבלה במצנח של חברתה - וזו התרסקה לקרקע ונהרגה במקום. אתמול נפתח המשפט שמסעיר את בלגיה

לצנוח אל המוות: אפילו בהוליווד לא היו יכולים לכתוב תסריט כזה. מורה בלגית חשודה שחתכה את חוטי המצנח של חברתה כדי לזכות בבעלה, שעמו היא ניהלה רומן. החברה נהרגה, ומשפטה של המורה נפתח אמש ומסעיר את אירופה כולה.

המשולש הרומנטי סבב סביב מארבל סומרס, מדריך צניחה חופשית. אשתו, אלס ון-דורן, וחברתה הטובה ביותר, אלס קלוטמנס, חלקו יותר מאשר את שמן הפרטי. הבעל הודה שניהל עם החברה הטובה רומן במשך זמן רב לפני הרצח.

הבעל הציע לנשים שבחייו לצנוח איתו ב"מבנה מיוחד", והאישה האחרת לא פספסה את ההזדמנות. לילה לפני הרצח ישנו השלושה בדירת הזוג, כשהחברה ישנה על הספה. זו הייתה ההזדמנות שלה, לפי החשד, לחבל במיתרי המצנח של חברתה. ון-דורן גילתה בגובה 13 אלף רגל שהמצנח שלה אינו תקין. היא צנחה אל מותה ונהרגה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרומן הקטלני הפך להצגה הטובה בבלגיה

חשדם של חוקרי המשטרה התעורר כאשר קלוטמנס ניסתה להתאבד לאחר שנשאלה שאלות פשוטות אודות יום הצניחה. היא לא הצליחה לספר על מה שאירע באותו יום, ולבסוף התוודתה כי ניהלה רומן עם הבעל.

במשפט, שהחל בסוף השבוע, טענה קלוטמנס כי אינה אשמה וכי המשטרה רודפת אותה. הדיונים מסוקרים על ידי מאות עיתונים שהגיעו לעיר הפלמית טונגרן, שזוכה בעקבות האירוע המשפט לתשומת לב יוצאת דופן.