בלע דג זהב, העלה את הסרטון לפייסבוק - ונעצר

נקמתו של דג הזהב: צעיר בריטי נעצר לאחר שהעלה לפייסבוק סרטון יוצא דופן. בתמונות שלפניכם ניתן לראות אותו נכנס לחנות לחיות מחמד, מבקש לקנות דג זהב ופשוט בולע אותו בשלמותו לקול צהלות חבריו. האירוע הותיר את המוכר בחנות המום. הוא הזעיק את המשטרה, שעצרה את הצעיר בחשד להתעללות בבעלי חיים

מעשה הקונדס נגמר בתחנת המשטרה: צעיר בריטי נעצר על ידי המשטרה לאחר שנכנס לחנות חיות מחמד, קנה דג זהב ובלע אותו אל מול המוכרים ההמומים בחנות. הסרטון שהועלה לפייסבוק הפליל את הצעיר שעדיין מתעקש: "אני בכלל אוהב בעלי חיים".

כריס קסוול בן ה-30 יצא לשתות עם חבריו, הוא לא היה רעב במיוחד אבל החליט לעצור ל"חטיף קטן" בחנות חיות המחמד. המוכר קצת הופתע כשהוא הופיע במקום עם כוס וביקש לקנות דג זהב, אך הוא השתכנע כשכריס הסביר שהוא גר בסביבה. בלי להתבלבל, בלע כריס את הדג כולו בביס אחד. חברו, שצילם את הסרטון, עודד אותו וקרא: "הכנס את דג הזהב לגרון".

המשטרה הצליחה לאתר את כריס, לאחר שהוא העלה את הסרטון לרשת הפייסבוק. היא חקרה אותו, והוא עתיד להיות מואשם בהתאכזרות בלעלי חיים ולהסתכן בשישה חודשים בכלא או קנס של 20,000 פאונד.

כריס לא מבין על מה כל המהומה. "בדיוק קיבלתי כלבלב, אני בכלל אוהב חיות", הוא טען. וכשנשאל מה גרם לו לעשות זאת הוא השיב: "זה היה כשהייתי שיכור ואני פשוט לא זוכר". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק