צפו: החתולה הכי ורודה בבריטניה

משטרת בריטניה מנסה לאתר את האלמונים שצבעו את החתולה שבתמונה בצבע ורוד זוהר. השוטרים בטוחים שמדובר במעשה קונדס, אולם מדגישים שהיה עלול להיגרם ל"פינק" נזק משמעותי אילו הייתה מלקקת את עצמה. בינתיים היא הועברה למקלט ומחפשת בית אנגלי חם

התשובה המייללת לפנתר הוורוד: המשטרה הבריטית מנסה לאתר אדם שצבע אמש חתולה בוורוד זוהר והשליך אותה לעבר גינה. הווטרינרית שבדקה את החתולה, העונה לשם "פינק" (ורוד באנגלית), הסבירה שמזל שהחתולה לא הספיקה ללקק את עצמה, אחרת היה נגרם לה נזק בלתי הפיך.

הגבר שמתגורר בבית שלגינתו נזרקה החתולה לא היה בטוח שהוא רואה נכון. הוא בדיוק חזר מפאב, לאחר ששתה כמויות גדולות של אלכוהול ואפילו אשתו צחקה כשהוא סיפר לה על היצור שמסתובב בגינה. "אל תהיה טיפש, ולך כבר לישון", היא אמרה. אך כשראתה את "פינק" היא הבינה שזו לא בדיחה, ולקחה את החתולה למרפאה.

למרות החוויה הקשה, מצבה הבריאותי של פינק תקין. "אני מטפלת בערך ב-600 חתולים בשנה, ומעולם לא ראיתי חתול צבעוני", אומרת הווטרינרית פני גילספי שטיפלה בה. "הצבע הוא ורוד כל כך בהיר, עד שהוא ממש זוהר בחושך", היא מוסיפה. הסכנה הייתה שהחתולה תלקק את עצמה, ותורעל מהכימיקלים.

"היצור המסכן כבר צבוע ורוד לגמרי, למעט סביב העיניים והאף, היא נראית כאילו יש לה מסכה לבנה", מספר קארל הון, עובד במחלקת הרווחה במקום. "החתולה יפה ואני לא מבין למה שמישהו יהיה כל כך אכזרי ויצבע אותה", הוא מוסיף.

המשטרה חושדת כי מדובר במעש קונדס חולני. החתולה תישאר בינתיים בורוד ב-18 החודשים הקרובים. הווטרינרית החליט שהדבר הנכון הוא לתת לשערות לצמוח על שהצבע יעלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק