קרב בצרפת: הנודיסטים נגד תיירי המין

העיר הצרפתית השלווה קאפ ד'אג'דה ידועה כמעוז של הנודיסטים בצרפת. אלא שתושבי העיר העירומים נמצאים במלחמה עם סוג חדש של תיירים המציף את רחובות העיר: תיירי מין המעודדים חילופי זוגות וסקס חופשי. רצינו חיים טבעיים", אומר אחד התושבים, "וקיבלנו חיים כשאנחנו מוקפים בחיות פרא"

נודיסטים: זהירות, מאחוריכם (טלגרף)

המתח בעיר הצרפתית השלווה קאפ ד'אג'דה, הידועה כ"עיר העירום" של צרפת בשל אוכלוסיית הנודיסטים הגדולה המתגוררת בה, מרקיע שחקים. הסיבה: המקומיים מתלוננים שרובע הנודיסטים 'הותקף' בידי תיירים גסים ולבושים, המבצעים אקטים מיניים בפומבי. את הידיעה פירסם עיתון ה"אינדיפנדנט" הבריטי.

בעיר הצרפתית מאמינים כי מי שמוביל את ההתנהגות המינית היא קבוצה המכונה "ליברטינים" – בני אדם הנוהגים להשתתף בחילופי זוגות, שהתנחלו בשנים האחרונות בעיר. לטענת המקומיים, אנשי הקבוצה צועדים ברחובות עיר כשהם לבושים והם נוהגים לצחוק על חשבונים של הנודיסטים. "כשהשמש שוקעת", אמרה תושבת העיר פלורנס דנסטבה, "יש אזור של קאפ ד'אגדה שהופך לבירת הסקס החופשי של אירופה".

רבים מהנודיסטים תושבי העיר תומכים בלאסור על אותם "ליברטינים" להיכנס לאזורי הנודיסטים בעיר. "רצינו חיים טבעיים", אמר אחד מהם, "וקיבלנו חיים כשאנחנו מוקפים בחיות פרא".

ראש העיר אמר רק כי הוא ייקח בחשבון את תלונות התושבים, אבל הוא כבר עשה כל שביכולתו כדי להפריד בין שתי הקבוצות. "לא המצאנו את חילופי הזוגות פה בקאפ ד'אג'דה", אמר ראש העיר, "זה טרנד חברתי בן 10 שנים לפחות. אני מסרב לשפוט ערכית את ההתנהגות המינית של אנשים אחרים. אני לא יכול לשים שוטר מאחורי כל אחד מ-40 אלף הנודיסטים".

לפני כשנתיים כבר הגיעה המחלוקת העירונית לכדי פיצוץ, לאחר ששני בתי מלון שאירחו "ליברטינים" הוצתו ככל הנראה בידי הנודיסטים תושבי העיר.