ארה"ב: בייביסיטר בת 11 חשודה ברצח בת שנתיים

תושבת וירג'יניה, בת 11 בלבד, שמרה יחד עם אמה על זיידה קולייר, פעוטה בת שנתיים. המשטרה חושדת כי הילדה היכתה אותה למוות - אך היא מכחישה וטוענת כי "התינוקת נפלה מהמיטה". כעת בודקות הרשויות אם ניתן יהיה להעמידה לדין לאור גילה הצעיר

זיידה קולייר. נרצחה או מתה? (CBS)

רוצחת בת 11? ארצות הברית סוערת בעקבות דיווחים בכלי התקשורת על ילדה בת 11 החשודה כי רצחה במכות פעוטה בת שנתיים עליה שמרה יחד עם אמה. הרשויות פתחו בחקירת האירוע, כשהילדה טוענת לחפותה.

המקרה התרחש בעיר סנדיי ספרינגס שבג'ורג'יה. תושבת העיר אשלי קולייר ביקשה משכנתה לשמור על בתה בת השנתיים זיידה. "כששבתי לאסוף אותה מצאתי אותה במיטה עם עיניים פקוחות וכשהיא מכחילה", סיפרה קולייר לכלי התקשורת המקומיים. הפעוטה פונתה במהרה לבית החולים המקומי - שם נקבע מותה.

"הילדה נפלה מהמיטה"

בתה של השכנה שהתבקשה לשמור על זיידה, בת 11 בלבד, אמרה כי "התינוקת נפלה מהמיטה ונחבלה בראשה". ואולם, מבדיקה שנערכה לגופתה עולה כי היא ספגה מכה קשה בראשה ובאגן שלה. המשטרה המקומית פתחה בחקירה, עצרה את הילדה והעבירה אותה למתקן כליאה לבני נוער באזור.

תושבי השכונה בה אירע המקרה המומים ומתקשים לעכל כי אכן הילדה בת ה-11 רצחה במכות את הפעוטה. זהותה של השמרטפית נאסרה לפרסום, וכעת בודקים כיצד בכלל ניתן יהיה להעמידה לדין במידת הצורך, בשל העובדה שעל פי החוק במדינת וירג'יניה - ניתן לשפוט נאשמים רק מגיל 12.

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק