סכנה: חרקים התגלו במיכלי תוסף המזון "סימילאק" בארה"ב

סערה בארה"ב בעקבות 5 מיליון מוצרי מזון תינוקות שהוחזרו למפעל, לאחר שהתגלה כי חיפושיות וחרקים שונים נמצאו בתוך הקופסאות. בחברה ממהרים להרגיע: "התינוקות ירגישו בסה"כ אי נעימויות במערכת העיכול. לא מדובר על סיכון מיידי לחייהם". ב"סימילאק" לא הסתפקו בהרגעה ופתחו שירות לבדיקת המוצר באתר האינטרנט שלהם

סימילאק. חרקים בתוך האוכל (חדשות 2)

הורים לתינוקות בוודאי לא ישמחו לשמוע את הידיעה הבאה: חברת התרופות "אבוט", היצרנית של פורמולת התינוקות "סימילאק", הורתה היום על החזרת חמישה מיליון מיכלים ממדפי החנויות, וזאת בעקבות החשש שזוהמו על ידי חרקים. לעת עתה, נותרה ההחלטה בגבולות ארצות הברית בלבד ואין חשש למיכלים מזוהמים בישראל.

ענקית מזון התינוקות ביקשה מבעלי החנויות להסיר מהמדפים שלהן כלי מתכת ופלסטיק שנמכרו בארצות הברית, בפורטו ריקו, באי גואם ובאיים הקריביים, וזאת בגלל החרקים שהצליחו לחדור למפעל בו מיוצרת אבקת המזון. "מדובר בחיפושיות וחלקים של מיני חרקים שהשתרבבו לתוך הקופסאות", הבהירו מנהלי המפעל.

בחברה מיהרו להרגיע כי אכילת תוסף המזון לא תגרום לסיכון מידיי אצל קהל היעד, אולם "תינוקות שיצרכו את התערובת המזוהמת, עלולים לחוש אי נעימויות במערכת העיכול ורצון להפסיק לאכול". "סימילאק" פנתה לציבור לקוחותיה בבקשה לבדוק האם המוצר שנמצא ברשותם אכן נמצא ברשימת ההחזרה למפעל על ידי הקשת מספרם הסידורי באתר האינטרנט של החברה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק