סין: בן 3 נדרס למוות - מצלמת האבטחה תיעדה את האסון

קשה לצפייה: תאונה קשה אירעה השבוע בסין כשבן 3 נדרס למוות מול מצלמות האבטחה בכביש. על פי התיעוד, פגע הנהג בילד האומלל מספר פעמים לפני שהבין את שאירע, ורק אז יצא מרכבו לסייע לו. מזעזעת עוד יותר הייתה תגובת עוברי האורח שנמלטו מהמקום מבלי להגיש עזרה לילד, שמת עוד בטרם פונה לקבלת טיפול בבית החולים

 

 

לראות ולא להאמין: תאונה קטלנית תועדה השבוע במצלמות האבטחה בכביש בסין, כשנהג "ב.מ.וו" לא הבחין בילד בן 3 שעמד ממש מאחורי מכוניתו - ודרס אותו מספר פעמים. הילד, שסבל מפגיעות קשות, מת מאוחר יותר עוד בטרם פונה לקבלת טיפול בבית החולים.

בתמונות הקשות נראה כיצד נהג הרכב נכנס למכונית, מתניע ומתחיל לנסוע ללא ששם לב לילד הנמוך שעומד ממש לפני הרכב הגבוה. לאחר שפגע בילד ורמס אותו מתחת לגלגלים, עצר הנהג את רכבו וניסה להבין במה פגע.

עם זאת, במקום לצאת מהאוטו ולהסתכל מתחת לגלגלים, נוסע הנהג שוב לאחור ורומס פעם נוספת את הילד, כשהפעם נעצר הרכב הכבד ממש מעל גופו של בן ה-3 שעוד מנסה לנופף בידיו מתוך כאב. הנהג הספיק לפגוע בילד גם בפעם השלישית בטרם יצא מהאוטו והבחין במעשיו.

דבר מזעזע נוסף שנקלט בעדשת מצלמת האבטחה היה חוסר הנכונות של עוברי האורח שהגיעו למקום לסייע. אנשים רבים תועדו כשהם מבחינים באירוע ופשוט בורחים מהמקום במהירות, בלא שהגישו עזרה. רק נהג אופנוע אחד שעבר במקום עצר מיד בצד וניסה, יחד עם נהג הרכב הפוגע, לסייע לפעוט, אך זה היה כבר מאוחר מדי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק