דייויד בקהאם תובע מגזין בריטי וטוען: "לא שכבתי עם זונה"

כוכב הכדורגל האנגלי החליט לנקוט בצעדים משפטיים נגד מגזין אמריקני שטען כי בילה עם נערת ליווי מספר פעמים לפני כ-3 שנים. בכתבה שהתפרסמה לאחרונה במגזין, מספרת הצעירה שבילתה עימו כי "הייתה להם כימיה מצוינת". מקורביו של השחקן בתגובה: "הכל שטויות. נוכיח הכל בבית המשפט"

דייויד בקהאם. היה או לא היה? (חדשות 2)

קפטן נבחרת אנגליה לשעבר דייויד בקהאם החליט שנמאס לו שמפיצים עליו שמועות, שלטענתו הן שקריות, ולכן החליט לתבוע את המגזין האמריקני "In touch" בשל הפרסום כי שכר, לכאורה, את שירותיה של זונה מקומית בעת ששיחק בקבוצת הכדורגל לוס אנג'לס גלקסי.

הכתבת הצעירה אירמה ניסי בת ה-26 פרסמה כי נערת הליווי גבתה מכוכב הכדורגל האנגלי לא פחות מ-10,000 דולרים עבור שירותיה בכל לילה. מהתחקיר שעשתה הכתבת, עולה כי הצעירה נפגשה עם בקהאם בעת שזה שהה במלון בניו יורק באוגוסט 2007.

הקשר עם נערת הליווי, כך נטען, אירע זמן קצר לאחר הצטרפותו לקבוצת הכדורגל האמריקנית. בכתבה מצוין מפורשות שהשחקן נפגש עימה גם פעם נוספת, בחודש ספטמבר, אך הפעם במלון בלונדון. "הייתה לנו כימיה נהדרת. נפגשתי עם המון אנשים בעבר ודייויד הוא אדם נחמד מאוד", צוטטה נערת הליווי בכתבה.

החברים: דייויד היה בכלל במלון אחר

דוברו של בקהאם הגיב הלילה (שעון ישראל) לפרסומים וכינה אותם "שטויות". עוד הוסיף הדובר כי הפרסומים אודות בקהאם מגוחכים וכי אין להם שום שחר. "לצערנו המגזין חושב שהוא יכול לפרסם שקרים ולהתחמק מזה. אנחנו בהחלט הולכים לנקוט בצעדים משפטיים נגדו", איים הדובר, אך סירב לציין באילו צעדים ינקוט השחקן.

מקורבים לשחקן הכדורגל טענו אף הם כי הפרסומים במגזין מופרכים וביססו זאת על העובדה כי בקהאם כלל לא שהה במלון המדובר בתקופת הזמן המדוברת, אלא במלון אחר לגמרי.

"הכתבת פרסמה שהוא היה עם נערת הליווי במלון 'לה פרקר מרידיאן' במנהטן בעוד שבקהאם וקבוצתו היו בכלל ב'וולדורף אסטוריה' באותו זמן", אמר אחד מחבריו של השחקן. כעת נותר לראות מי מהצדדים דובר אמת ומי ייצא כשידו על העליונה - סוגייה שבה יכריע בית המשפט.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק