קרלה סוגרת חשבון עם המבקרים

אחרי כל הביקורת הקשה שספגה: הדוגמנית, הזמרת והגברת הראשונה של צרפת - סוגרת חשבון. קרלה ברוני מדברת על בעלה, על השמועות, על הקשרים הרומנטיים, ועל מה באמת שמעה ממישל אובמה

 הגברת הראשונה של צרפת בחרה דווקא בבימה אמריקנית בכדי להגיב סוף סוף על שתי הביוגרפיות ההרסניות שפורסמו לאחרונה על חייה.

"אני שמחה לספר לכם בכנות שהספר הזה לא אושר על ידי אבל אני חיה בצרפת וצרפת היא מדינה חופשית שבה כל אחד יכול להמציא משהו ולפרסם את זה", אמרה הדוגמנית לשעבר בראיון לרשת CNN.

רעייתו של הנשיא הצרפתי סרקוזי הכחישה את הפרסומים לפיהם מישל אובמה אמרה שהחיים בבית הלבן הם גיהנום. בביוגרפיה נכתב כי במהלך ביקורו של סרקוזי בבית הלבן בחודש מרץ האחרון, אמרה אובמה לברוני כי "להיות האישה הראשונה זה דבר נורא, אני פשוט לא יכולה לסבול את זה!".

ברוני לא הגיבה על הביוגרפיה ההרסנית מבין השתיים, פשוט משום שלא נשאלה עליה בראיון. בספר, שכותרתו "קרלה, החיים הסודיים", מציגה העיתונאית בסמה לאהורי את חייה של הפרועים של ברוני ומפרטת על פרשיות האהבה שלה עם מפורסמים והתמכרותה לניתוחים פלסטיים.

"הנישואין לסרקוזי הם הרפתקה"

כשנשאלה ברוני מדוע היא לא מגישה תביעת דיבה, היא הסבירה שהדבר נוגד את העקרונות שלה. "כמובן שיכולתי לפעול באופן משפטי, אבל קודם כל זה נותן הרבה חשיפה לספרים האלה ושנית זה לא עולה בקנה אחד עם העקרונות שלי - אני דמוקרטית", אמרה.

הגברת הראשונה של צרפת הציגה את הצד המתוק שלה כשסיפרה למראיינת על חיי הנישואין עם סרקוזי. "אנחנו זוג טרי, אנו נשואים רק שלוש שנים ומובן שהלחץ שיש עליו אולי אפילו מקרב אותנו עוד יותר", אמרה ברוני וסיכמה שהנישואין לנשיא צרפת הם הרפתקה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

קרלה ברוני נגד בר רפאלי

מישל: שונאת להיות הגברת הראשונה

ביוגרפיה: קרלה ברוני מכורה למין