משליכת החתולה הורשעה בהתעללות בחיות

סוף משליך להרשעה: ביהמ"ש בבריטניה קבע כי האישה שזרקה חתולה חיה לפח האשפה אשמה באכזריות לבעלי חיים. תפיסתה התאפשרה הודות למצלמות האבטחה שתיעדו אותה מלטפת חתולה ברחוב ומכניסה אותה לפח האשפה ללא סיבה

מרי בייל, האישה הבריטית שהחליטה להתעלל בחתולה תמימה ולכלוא אותה בפח אשפה למשך 15 שעות, חשבה אולי שתצליח לחמוק ללא עונש. אך היום היא למדה שעל טעויות משלמים - גם אם הן נעשות כלפי חלשים. בית המשפט בבריטניה הרשיע את האישה שזכתה לכינוי "משליכת החתול" בשני סעיפים של התאכזרות לחיות.

לולה החתולה לא ידעה מה מצפה לה כשהניחה לאישה זרה ללטף אותה. סרטון שפורסם לפני שלושה שבועות חשף אישה מבוגרת, בעלת מראת תמים, שנתפסה במצלמות האבטחה כשהיא מלטפת את לולה ואז דוחפת אותה לפח אשפה, סוגרת אותו והולכת מהמקום ברוגע מוחלט. רק ביום למחרת אותרה החתולה וחולצה מהפח ללא פגע.

לולה, חתולה ביתית בת 4, הייתה כלואה במשך 15 שעות בפח האשפה ללא מזון ומים. למזלה, הבעלים שלה, סטפני אנדרוז-מאן ובעלה דריל מבריטניה, איתרו אותה בזכות מצלמות אבטחה שהציבו מחוץ לביתם, לאחר שרכבם נגנב לפני כשנתיים.

"מצאתי את לולה בתוך הפח כשהיא מבועתת ומלוכלכת", סיפרה סטפני בת ה-24, "אני מוצאת את כל העניין הזה מחליא, אני לא מאמינה שמישהו יעשה כזה דבר לחתולת בית תמימה, הייתי רוצה לדעת איך היא הייתה מרגישה אם הייתה תקועה בתוך הפח במשך 15 שעות".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק