דרום קוריאה: גנב הסגיר עצמו אחרי שקרא בתנ"ך

מורה מבית ספר ללימוד אנגלית בדרום קוריאה מצאה פתרון מעניין במיוחד להגן על עצמה מגנב שאיים לשדוד את רכושה - היא פשוט גרמה לו לחזור ממעשיו ולהסגיר את עצמו למשטרה. המורה, כך על פי הדיווחים, פשוט הקריאה לגנב פסוקים מהתנ"ך ובכך גרמה לו להבין שהוא אינו צועד בדרך הישר. מיד לאחר מכן הלך הגנב ישר למשטרה

הגנב כנראה לא הכיר את מצוות "לא תגנוב" בטרם מעשיו (חדשות 2)

לא תגנוב: פושע בדרום קריאה החליט להסגיר את עצמו לידי המשטרה אחרי שהאישה אותה שדד הקריאה לו פסוקים מהתנ"ך. לינג צ'או נכנס לבית ספר ללימוד אנגלית ודרש מהמורה למסור לו את הכסף שמוחזק במקום, בזמן שהוא מאיים עליה בסכין.

המורה קרת הרוח ביקשה לדעת מדוע צ'או שודד אותה, וזה גולל בפניה את סיפור חייו. לדבריו, הוא הידרדר לחיי הפשע אחרי שהתגרש מרעייתו ונשאר חסר כל.

מיד לאחר הווידוי, שלפה המורה תנ"ך והחלה לקרוא פרקים נבחרים מספר הספרים. צ'או הנרגש ראה את האור והתנצל על מעשיו. המורה בתגובה נתנה לו נגן MP3 ובו שירי תפילה.

אחרי 20 דקות שב השודד בדמעות לבית הספר וביקש שהמורה תזעיק את הרשויות ותתלונן עליו. כשזו סירבה, התקשר בעצמו למשטרה ודרש שיעצרו אותו. כעת צפוי צ'או לבלות את חמש השנים הקרובות מאחורי סורג ובריח - ועם המון אמונה בלב.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק