בגלל טעות בפייסבוק: נערה הזמינה 21,000 אנשים למסיבת יום ההולדת

בפעם הבאה שאתם פותחים אירוע בפייסבוק - שימו לב היטב להגדרות הפרטיות. לא חושבים שזה קריטי? רק תשאלו את רבקה יאבלו. הנערה הבריטית מפחדת ש-21 אלף אנשים יבואו למסיבת יום ההולדת ה-15 שלה לאחר שבטעות חשפה את האירוע לכול מי שרק מחובר

מי בא למסיבת הענק - שיעשה לייק (חדשות 2)

רבקה יאבלו הבריטית הפכה ברגע אחד לאחת הנערות הפופולריות בעולם, לאחר שפרסמה בטעות בפייסבוק הזמנה פומבית ליום הולדתה.

הנערה שביקשה לארח בסך הכול 15 מחברותיה בחגיגת יום ההולדת ה-15 שלה שלחה את ההזמנה, שכוללת את מספר הטלפון שלה וכתובת בית אביה, ברשת החברתית - אך שכחה לוודא שזו גלויה לעיני חבריה בלבד.

הטעות עלתה לרבקה בכאב ראש ענק. יותר מ-21 אלף חובבי מסיבות אישרו את הגעתם לאירוע שנקבע ל-7 באוקטובר בתוך שעות ספורות. אמה המבוהלת מחקה את דף האירוע במחשבה שבכך יסתיים הבלאגן - אך זה היה מאוחר מדי.

קבוצות רבות הוקמו, ובהן אינפורמציה על האירוע הענק. בחלק מהקבוצות אף סימנו את תמונתה של רבקה על מנת שהאורחים יוכלו לדעת מי כלת השמחה.

גם במשטרה נכנסו לכוננות והחליטו להציב אנשים ברחוב ביום ההולדת של רבקה, על מנת לוודא שאף אורח לא מוזמן ייכנס לדירה הצנועה.
אמה של רבקה מפנה אצבע מאשימה כלפי אנשי פייסבוק וטוענת כי הגדרות הפרטיות אינן ברורות מספיק. אך אל דאגה, גם מבתה היא לא חוסכת ביקורת ומבטיחה: "אפילו כרטיס ברכה היא לא תקבל ממני".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק