יצאה מניתוח - עם סיכה נעוצה במרפק

מארי גודסוון שברה את ידה כשנפלה, והרופאים נאלצו להחדיר לזרועה שני מוטות מתכת קטנים, כדי לאחות את השבר. אך יומיים לאחר הניתוח, כששבה מארי הביתה, היא נדהמה לגלות את אחד המוטות - בולט ממרפקה. "לא ניתן לתאר את הכאב שחשתי כשזה קרע את בשרי", סיפרה

מארי והנעץ. "כאב מתמיד" (the daily mail)

צוות רפואי בבריטניה השאיר בשוגג נעץ ברזל באורך 5 סנטימטרים, בולט ממרפקה של אישה, לאחר שעברה ניתוח בעצם שבורה בידה.

מארי גודסוון, בת 59, נלקחה לבית החולים הרטלנדס בבירמינגהם, בריטניה, לאחר שנפלה בדרך לביתה מבילוי לילי ושברה את ידה באופן חמור. בבית החולים הוחדרו לזרועה שני ברגי מתכת, כדי לסייע לשבר להתאחות.

אבל כשחזרה לביתה יומיים לאחר ההליך הרפואי, אחד ממוטות המתכת צץ ממרפקה של מארי. "זה פשוט יצא משום מקום", אמרה. "לא ניתן לתאר את הכאב שחשתי כשזה קרע את בשרי".

כשגודסוון התלוננה, נאמר לה שעליה לחכות חודש עד שהעניין "יתוקן". הרופאים אף הציעו שעד שהנעץ יוסר, מארי תתקע פיסת שעם על קצהו כדי למנוע תאונות כלשהן.

"חיה בכאב מתמיד"

"חיי הפכו לגיהנום", אמרה האם לארבעה לעיתון ה"דיילי מייל" הבריטי. "אני לא יכולה לישון בלילה ואני חיה בכאב מתמיד. כשהנעץ בולט לי מהמרפק, אני עלולה להוות סיכון לחבר שלי או לאנשים אחרים".

בן זוגה רוג'ר ריבס אמר כי "החוט יכול לגרום לנזק ממשי לה או למישהו אחר. הרופאים אמרו לה שהם ישימו על זה שעם בינתיים, אבל אפילו זה עדיין לא נעשה. זו בושה והזנחה מוחלטת של בית החולים".

"למארי כבר יש נכות, היא כרגע בכיסא גלגלים ומחכה להחלפת ירך. היא גם סובלת מאסתמה חמורה. עכשיו היא מפחדת לעזוב את הבית ללא עזרה", הוסיף.

ליסה דאן, מנהלת בית החולים, מסרה בתגובה כי "אנו מאוד מאוכזבים לשמוע על התלונות המועלות. אנו מכוונים לשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בטיפול בכל המטופלים שלנו וקוראים למטופלת ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לחקור את טענותיה".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק