אנסו קטינה והעלו את התמונות לפייסבוק

מסיבת ריקודים בפרברי ונקובר שבקנדה הסתיימה בחשד חמור לאונס קבוצתי שעברה נערה בת 16 ובתמונות חושפניות מאותו אונס שהועלו לפייסבוק. עכשיו הנערים החשודים טוענים כי הכל היה בהסכמה, אבל אביה של הנערה כועס: "זהו עולם מסוכן, אנחנו לא נמצאים במקום בו אנו חושבים שאנו חיים"

שוטרי משטרת ונקובר, קנדה, טוענים שזהו מקרה התקיפה המינית "המחרידה ביותר" שהם ראו מזה זמן רב: קבוצת נערים התנפלה על נערה בת 16 במהלך מסיבה, אנסו אותה אחד אחרי השני, תיעדו את האירוע במלואו - והעלו את התמונות לרשת הפייסבוק.

אחד הנערים שנעצר טוען כי הנערה לא הותקפה, אלא קיימה את יחסי המין מרצון ורק אחרי שהתמונות הועלו לרשת הפייסבוק - היא טענה שנאנסה. אביה של הנערה זועם: "זו טענה טיפשית לגמרי, התמונות ברשת רק מסבירות את הפציעות שאיתם היא חזרה הביתה", אמר האב לתקשורת הקנדית. "אני לא מאמין שהנערים של ימינו כל כך חסרי רגישות".

המשטרה עצרה בינתיים שני חשודים במעשה. האחד, נער בן 18, שוחרר בתנאים מגבילים עד שיוגש נגדו כתב אישום באשמת אונס, ואילו העצור השני , נער בן 16, מי שצילם את התמונות והעלה אותם לרשת - עדיין נמצא במעצר ומואשם בהפצת פורנוגרפיה ותמונות עירום של קטינים.

אנחנו לא נמצאים במקום בו אנו חושבים שאנו חיים

התמונות בפייסבוק תויגו תחת הכותרת "עוד לילה בבנגקוק". יותר מ-100 נערים ונערות היו במסיבת ה"רייב" וכנראה ידעו על האונס הקבוצתי, אבל מארגן המסיבה, ג'רארד דפטוק, לא מבין על מה המהומה. הוא טוען שזו הייתה מסיבה מצוינת ומדגיש כי למיטב ידיעתו - איש לא עבר על החוק במסיבה. דפטוק שתושאל על ידי השוטרים אמר שלא קיבל תלונה מאיש ושבמהלך המסיבה "לא הייתה שום בעיה".

המשטרה טוענת שהנערה סוממה לפני המתקפה ב"סם האונס". החוקרים טוענים כי הנערה נאנסה בבקתה קטנה ומוזנחת, עליה צוייר צלב קרס גדול. במסגרת החקירה, המשטרה מצאה בזירה פחיות בירה ריקות, קונדומים משומשים, סיגריות, וגם מחבת ובה נוזל צהבהב לא מזוהה.

למעט שני הנערים שנעצרו, המשטרה לא הצליחה לזהות עוד חשודים שהשתתפו באונס הקבוצתי. אביה של הנערה פנה אל הנערים בדמעות: "אל תתחבאו אם אתם סבורים שלא עשיתם דבר, תראו את פניכם". לכתבים הרבים שהגיעו לנסות ולשוחח עם בתו, אמר האב: "זהו עולם מסוכן, אנחנו לא נמצאים במקום בו אנו חושבים שאנו חיים, להיות היום הורה - זו משימה לא פשוטה".