דמי מור ואשטון קוצ'ר צמו ביום כיפור

מה מאחלים למי שצם ביום כיפור? על פי דמי מור, מי שנכנסה בשנים האחרונות חזק לנושא הקבלה, האיחול המתאים הוא "יום כיפור שמח". מור ובעלה השחקן אשטון קוצ'ר, שבחרו השנה לצום ביום הכיפורים, איחלו למעריציהם בפייסבוק ובטוויטר את הברכה יוצאת הדופן וזכו לגלי אהדה רבים שבירכו אותם על ההחלטה שלהם לצום

קוצ'ר ומור עם כיסוי לראשה (טוויטר)

העם היהודי בתפוצות קיבל השנה חיזוק בלתי צפוי מכיוונם של השחקנים אשטון קוצ'ר ודמי מור שהודיעו שהחליטו לצום השנה ביום כיפור, ואף עשו זאת בהצלחה מרובה. את ההודעה מסרה מור למעריצים בחשבון הטוויטר ובדף המעריצים שלה בפייסבוק.

טרם כניסת הצום, איחלה מור למעריציה בפייסבוק "יום כיפור שמח" והתעניינה אם מישהו מהם מתכוון לצום. מרבית הגולשים שיתפו פעולה עם מור והביעו תמיכה בכך שמור בוחרת, לטענתם, לכבד את אלוהים ואף איחלו לה צום קל. יצוין כי בני הזוג פיתחו בשנים האחרונות עניין רב בקבלה, וזאת על אף שאינם יהודים.

"מה זה יום כיפור?", שאל את מור אחד הגולשים בדף המעריצים בפייסבוק, וזכה לתשובות מצד הגולשים האחרים. "אני כל כך מעריצה אותך שאת מצליחה לצום", כתבה לה גולשת אחרת שטענה שהיא תמיד מתחילה ומפסיקה בגלל שכואב לה הראש.

בעוד שהמקום בו בחרו בני הזוג לאכול את הארוחה המפסקת לא פורסם, בחשבון הטוויטר של מור פורסמה תמונה של השניים ממסעדת "אפלביס", שם הם סעדו את ארוחת הנעילה. מעיון בתפריט המסעדה, שמגישה לאורחים ממטוגנים למיניהם ועד לסטייקים עסיסיים, עולה ספק אם זו הייתה בחירה אידיאלית למקום הסעודה לאחר הצום הממושך.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק