מתמודדת ב"אקס פקטור": זונה בת 19

להפתעה הזאת שופטי תכנית הכישרונות הבריטית בוודאי לא ציפו: על הבמה עלתה צעירה בת 19 בלבוש פרובוקטיבי במיוחד, וכשהיא מקועקעת בבטנה החשופה. לאחר אודישן איום ונורא, לדעת כל השופטים, היא הצליחה לעבור לשלב הבא רק בזכות סיפורה המרגש כנערת ליווי. "רציתי להראות לבתי שיש חיים אחרים, כדי שיהיה לה עתיד", אמרה

האודישן של ויקטוריה. ריגשה את השופטים (BBC)

 

האודישן ל"אקס-פקטור" הבריטי לא נראה מבטיח עבור קלואה ויקטוריה, הבריטית בת ה-19, שניסתה להגשים את חלומה להיות הכוכבת הבאה במוזיקה הבריטית - היא זייפה, התרגשה ונראתה כמו האודישן הקלאסי לפרק הפאשלות של התכנית. עם זאת, סיימון קאוול וניקול שרזינגר, שניים מהשופטים המיתולוגיים של התכנית החליטו להעביר אותה לשלב הבא - רק בגלל שהיא נערת ליווי.

ויקטוריה הבריטית הצליחה לרגש את השופטים למרות שירתה הנוראית, וזאת בזכות סיפור חיים נוגע ללב. היא עלתה על הבמה בלבוש פרובוקטיבי במיוחד, עם חולצה שחשפה בטן מקועקעת ומכנסיים צמודים במיוחד - אופנה חריגה גם בעולם של התכנית הבריטית.

לדברי ויקטוריה, היא החליטה לגשת לאודישנים כדי להוכיח לבתה שיש דרך אחרת לחיות. "רציתי להראות לה את דרך החיים שאני מעולם לא בחרתי בה, כדי לא לקלקל לה את העתיד", אמרה ויקטוריה הנרגשת לשופטים.

קאוול: "האודישן המתסכל בחיי"

לאודישנים, כך היא מספרת, היא ניגשה לאחר שנחשפה בעיתון במסגרת פרסום כתבה על ארגון שמספק שירותי ליווי למבוגרים באופן בלתי חוקי. אחרי שניתנו לה מספר הזדמנויות באודישן, כשפעם אחת היא מתבלבלת במילים ובפעם השנייה מתרגשת ומזייפת, החל הקהל לשרוק בוז לוויקטוריה.

עם זאת, השופטים עצמם לא ויתרו, תוך כדי שהם מאפשרים לה שוב ושוב לעבוד על השירה שלה, ומדגישים בפניה כי הגיעה בלתי מוכנה לאודישן. לאחר מכן, פנה קאוול אל ויקטוריה ואמר לה: "קלואה, רק רציתי שתדעי שזה אחד האודישנים המתסכלים ביותר שהיו לי. בחיים לא שמעתי שירה כל כך גרועה, כמו שלך, אבל בכל זאת אני חושב שיש משהו בתוכך".

לבסוף, כאמור, למרות מחאה מצד השופטת השלישית, בחרו קאול ושרזינגר להעביר את ויקטוריה לשלב הבא, לפחות בינתיים. כעת רק נותר לראות אם תצליח ויקטוריה לשפר את שירתה או שתשאר גימיק צבעוני בלבד, עד להדחתה הצפויה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק