מפחדים להתרחץ: "השטן נמצא במקלחת שלנו"

בעל ואישה מבודפשט טוענים כי יציר הרוע השתלט להם על האמבטיה החדשה ובחר את אחד האריחים כבית החדש שלו. כעת בני הזוג מסרבים להתקלח במקום, ומעדיפים להתרחץ באמבטיה - עד שיבוא מגרש שדים

שד בא לרחוץ אותי. המקלחת הרדופה (ananova)

בני משפחה מבוהלים בהונגריה מתכננים להזמין מגרש שדים ושוקלים לנעול את חדר האמבטיה שלהם לנצח. הסיבה: השטן, לטענתם, שוכן במקום.

לסלו ואנדראה סרפקו הוציאו סכום כסף לא מבוטל על שיפוץ חדר האמבטיה בביתם בבודפשט. הם קנו מקלחת חדשה, החליפו שירותים והתקינו אריחים יקרים.

כשהכול כבר היה מוכן, נכנסה אנדראה בת ה-47 להתרחץ במקלחת החדשה בפעם הראשונה וברחה משם במהירות - ללא הבגדים. לדברי האישה המפוחדת, היא הבחינה בדמות השד בעל הקרניים המחודדות על אחד מהאריחים ונמלטה כל עוד רוחה בה. "ראיתי איך העיניים שלו נועצות בי מבט", נזכרה בבעתה.

מאותו רגע, טוענים השניים כי "השטן" רודף אותם ומסרב לעזוב. "אנחנו לא יכולים לנקות את זה והחדר תמיד קר - לא משנה מה הטמפרטורה", אומר הבעל אובד העצות.

בני הזוג מסרבים לחזור לחדר ומעדיפים לרחוץ את עצמם בכיור בחדר אחר. "זה מפחיד מדי", הם מסבירים. הצעד הבא, כך מספרים השניים, הוא להזמין מגרש שדים שיטהר את המקום מהרוחות הרעות ויחזיר להם את שלוותם: "אנחנו צריכים את עזרתו של אלוהים או שניאלץ לנעול את החדר הזה לנצח".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק