רוני והזונות הבריטיות - עכשיו באנימציה

בעולם מסרבים להירגע מבילויו של הכדורגלן האנגלי המוכשר בחברת זונות - בתקופה בה אשתו קולין הייתה בהריון. סרטון אנימציה חדש ששודר בטיוואן "מסכם" את הפרשה בצורה עוקצנית, בה מצטייר רוני כאדם מתהולל המבלה במועדונים ומעדיף את הבנות על פני הכדורגל. כך זה נראה

כדורגלן מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה ווין רוני כבר התנצל על "פרשת הזונה" בה היה מעורב, אך בעולם מסרבים להירגע. בתחנת טלוויזיה בטיוואן הגדילו לעשות וערכו קליפ אנימציה קצר ועוקצני שסיכם את הפרשה.

בסרטון, שצובר תאוצה בימים האחרונים ברשתות שיתוף הווידאו ברשת האינטרנט, מצטייר רוני, הלבוש במדי הנבחרת הלאומית האנגלית, כאדם מתהולל שנוטש את הכדורגל ומחליט לפנות לבילוי מעניין יותר בחברת הזונות, הממתינות לו על המיטה.

בקטע אחר אף נראה רוני כמי שמשכר קשישה עמה הוא נפגש - וגורם לה לקיים עמו יחסי מין. לאחר מכן נזרק רוני מביתו - אך אין זה מפריע לו לשוב למועדונים עם חבריו ולהתהולל.

הזונות של רוני מתנצלות

השבוע העניקו שתי הצעירות עמן קיים רוני יחסי מין בזמן שאשתו הייתה בהריון, ראיונות בלעדיים לכלי התקשורת בבריטניה בהן חשפו פרטים עסיסיים על יחסיהן עם כוכב הכדורגל האנגלי.

ג'ני תומפסון בת ה-23 והלן ווד בת ה-21 הביעו צער על שאירע, וגם מסרו את התנצלותן לקולין, אשתו ההרה של רוני. "הם ביחד מאז שהם צעירים, אבל עכשיו זה מעמיד את כל היחסים שלהם בסימן שאלה", אמרה תומפסון.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק