קשיש נעקץ 1,200 פעמים - ונשאר בחיים

עקיצות דבורים עלולות להיות מסוכנות מאוד. קשיש מארצות הברית רק ניסה לקצור את הדשא בחצר ביתו כשהותקף באכזריות על ידי נחיל דבורים. הוא פונה לבית החולים עם לא פחות מ-1,200 עקיצות בכל חלקי גופו. אשתו אמרה לאחר המקרה: "מי ששורד מתקפה כזו הוא לא אחרת מאשר סופרמן"

נעקץ לא פחות מ-1,200 פעם. לאקייז בבית החולים (חדשות 2)

האדם העקוץ ביותר בעולם? למאר לאקייז בן ה-65 רצה בסך הכל לכסח את הדשא בחצר ביתו, כשנחיל ענקי של דבורים החל לתקוף אותו ללא רחם. הרופאים שטיפלו בו מאוחר יותר בבית החולים הצליחו לספור לא פחות מ-1,200 עקיצות בכל חלקי גופו והודו כי זהו ללא ספק נס ששרד.

לאקייז המתגורר בסן-מרקוס, המרוחקת 270 ק"מ מיוסטון, עלה כמידי שבוע על הטרקטור שלו כדי לקצור את הדשא. במהלך העבודה הוא דרס בטעות כוורת של דבורים, שהחליטו להתנקם בו על זה שהרס את ביתם. "נחיל הדבורים המפחיד קפץ לי על הפנים ולא הפסיק לעקוץ אותי", שיחזר לאקייז באימה.

קורבן מתקפת הדבורים ניסה לקום על רגליו ולהזעיק עזרה אך ללא הצלחה. בנו, טריי שהיה במקרה באזור הגיע במהירות לאביו והחל לטפל בו. "זה היה מחזה מזעזע, הראש שלו היה כולו שחור", משחזר טריי.

"הוא סופרמן"

הרופאים שטיפלו בלאקייז הצליחו לשלוף מאפו, אוזניו, ואפילו מגרונו מאות דבורים שלמות שהצליחו להיבלע. למרות שהצליח לשרוד את המתקפה הקשה גופו עדיין נותר חבול ומדמם שבועות אחרי המקרה.

אשתו של הקשיש סיפרה לסוכנויות הידיעות לאחר המקרה, שהרופאים היו בהלם מוחלט שבעלה הצליח להינצל מהדבורים שפשוט כילו בו את זעמם. "אנחנו פשוט שמחים שהוא איתנו, חי וקיים, זה הכי חשוב", הודתה והוסיפה: "מי ששורד מתקפה שכזו הוא לא אחר מאשר סופרמן".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק