התחזתה לחולת סרטן בשביל תשומת לב

צעירה בת 23 מקנדה שחיפשה תשומת לב מקרובי משפחתה וחבריה החליטה להתחזות לחולת סרטן וקיבלה אלפי דולרים מתרומות: היא גילחה את שיער ראשה ואת הגבות, תלשה את הריסים ואף הרעיבה את עצמה כדי שתיראה כמו חולה סופנית. לאחר שנתיים נחשפה התרמית וכעת היא צפויה לעמוד למשפט בגין הונאה. החולה המדומה גרסת 2010

החולה המדומה: אשלי אן (הדיילי מייל)

במשך תקופה ארוכה האמינו קרוביה של אשלי אן הקנדית שהיא עלולה למות בכל יום בעקבות מחלת הסרטן שממנה סבלה לכאורה. רק אחרי שנתיים התברר להם: מדובר בצעירה בריאה לחלוטין שהעמידה פני חולה בשביל תשומת לב.

לאחר שגרמה לחבריה שנותרו לה רק חמישה חודשים לחיות, הודתה אן שזייפה את דבר מחלתה כדי לזכות ביחס חם מצד בני משפחתה וחבריה, בנוסף לאלפי דולרים שקיבלה כתרומה כדי לעבור טיפולים שמעולם לא הזדקקה להם.

אן בת ה-23 לקחה את הסיפור צעד נוסף קדימה כשהחליטה לגלח את שיער ראשה ואת הגבות, תלשה את ריסיה ואף הרעיבה את עצמה כדי לשוות לעצמה מראה של חולה שעוברת טיפולי כימותרפיה. בשלב מסוים חבריה הבחינו שהצעירה שהייתה אמורה להסתלק מהעולם, נשארת זמן ארוך מהמצופה - דבר שהקנה לה מעמד של נס רפואי - ואז נחשפה התרמית.

כעת צפויה החולה המדומה להתייצב בבית המשפט באשמת הונאה. "אני יודעת שמה שעשיתי לא היה בסדר ואני מצטערת על כך - אבל בסך הכל חיפשתי קצת תשומת לב", אמרה אן. מעניין לשמוע מה יחשבו על כך השופטים.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק