צפו: "רוח רפאים" מבקרת בפאב באנגליה

כבר 17 שנים שבעל פאב מבריטניה מרגיש שמשהו מאוד מוזר מתרחש אצלו במקום בכל לילה, אחרי שכולם הולכים לישון. הוא מעולם לא האמין ברוחות רפאים, אבל התמונות שנקלטו במצלמת האבטחה היו חד משמעיות: "רוח רפאים" נראית בבירור במשך 31 שניות. החלק המדהים באמת הוא שלפני שהמקום הפך לפאב - היה שם בית הלוויות

מי מבלה בפאב אחרי שכולם כבר הלכו? אנדרו בטמן היה צריך לשפשף את עיניו כשראה את התמונות שנקלטו במצלמת האבטחה בפאב שבבעלותו. בסרטון שהביא ה"סאן" הבריטי נראית בברור "רוח רפאים", אין מילה אחרת לתאר זאת, המרחפת באוויר במשך 31 שניות ואז מתעופפת החוצה דרך החלון.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קל לבטל את דבריו של בטמן בן ה-38, אך ככל שמעמיקים בעובדות מתגלה אמת מטרידה למדי. מתברר שהרוח המסתורית ביקרה שבוע מאוחר יותר גם בסוכנות נסיעות הסמוכה לפאב, וגם שם היא נקלטה בעדשת מצלמת האבטחה. לאחר חקירה נוספת, התגלה שהמבנה כולו שימש כבית הלוויות לפני שנים רבות.

"לא מאמין ברוחות, אבל הסיפור הזה מפחיד"

אז התחיל בטמן לחבר את חלקי הפאזל. "במשך 17 השנים שאני מפעיל את הפאב, הכלב שלי כמעט ואינו מוכן להיכנס למקום, וכך גם כלבים אחרים", הוא מספר. "אני לא מאמין ברוחות, אבל הסיפור הזה נהייה מפחיד יותר מרגע לרגע", הוא מוסיף.

"הדבר המוזר באמת הוא שזה לא קרה רק לי, שם השכנים הרגישו במשהו מוזר", מתעקש בעל הפאב שפעיל בעיר קאמבריה שבאנגליה. "רבים מהשכנים מקבלים לא פעם את התחושה שמישהו עוקב אחריהם", הוא מספר. ואם כל זה לא מספיק: מדיומים שעוסקים בתיקשור עם רוחות ביקרו בפאב, ואישרו את חששותיהם של דרי המקום.