עסק בבריטניה: בואו לשכב עם בתולה

אין גבול לאכזריות: הסקוטלנד יארד הבריטי חשף היום כנופיה של סוחרי נשים שזממה, כך על פי החשד, לערוך מסיבת "זימה", בה יוכלו החוגגים לקיים יחסי מין עם בתולות, ביניהן גם בת 14. תאריך המסיבה תואם מול הבעלים של מלון קרלטון בלונדון ולמרבה המזל הצליחו השוטרים לעצור את החשודים רגע לפני שהצליחו ליישם את התכנית

ניסו למכור את הבתולות למרבה במחיר. אילוסטרציה (רויטרס)

ארבעה חשודים במעורבות בארגון לסחר בנשים נעצרו היום בבריטניה לאחר שניסו למכור את בתוליהן של מספר צעירות במסיבה שהתקיימה ליד לונדון, בהן גם קטינה בת 14. על פי החשד, ביקשו החשודים 150,000 לירות שטרלינג (כ-875,000 ₪) בממוצע עבור בתוליה של כל צעירה.

במשטרה חושדים שמנהיג החבורה יצר קשר עם שייח' ערבי מולטי מיליארדר שחי בבריטניה, בעליו של מלון קרלטון במרכז לונדון, והציע לו לערוך מסיבת ענק במהלך החודש האחרון. השייח', שככל הנראה לא ידע על הכוונה האמיתית שעומדת מאחורי היוזמה, הסכים להצעה.

בצוות ה"בידור": גם נערה בת 13

לאחר קביעת התאריך למסיבה, הפיצו המארגנים 27 הודעות שונות בדואר האלקטרוני בהן הציעו לאנשים לבוא ל"חגיגה", במהלכה יוכלו לקנות את בתוליהן של הצעירות.

הם אף צירפו את התמונות הפרובוקטיביות של הצעירות, ופירטו בשמן אילו אקטים מיניים יסכימו לבצע במרבה במחיר. באחד המיילים צוין כי בנוסף למסיבת המין הסוערת, יופיע גם צמד נערות בנות 13 שירקדו בחושניות ויבדרו את הנוכחים.

השופט: "הכנופיה הונעה על ידי תאבת בצע"

המשטרה הבריטית פתחה בחקירה לאחר שאחת מהודעות הדואר האלקטרוני שנשלחו נחשפה על ידי מחלקת החקירות המיוחדות בסקוטלנד יארד. חברי הארגון נעצרו כאשר הם הגיעו למסיבה עם הנערות שעמדו דקות ספורות לפני איבוד בתוליהן באופן אכזרי. הם נחקרו והודו במיוחס להם.

"חברי הכנופיה הונעו על ידי תאבת בצע וביצעו תפקידים שונים במהלך הפשע", כתב השופט אלן גרינווד שהחליט לכלוא את החשודים. "ניצול מיני של צעירות הוא תמיד נושא רציני, בוודאי כשמדובר גם על קטינות", הוסיף גרינווד.

כעת בודקים במשטרה חשד לפיו חלק מן הנערות נוצלו בעבר מינית על ידי חברי הכנופיה. המסיבה, מיותר לציין, לא התקיימה באותו הערב למרבה המזל, ואף אחד מה"אורחים" לא נעצר.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק