"המרגלת הלוהטת רק רצתה סקס"

בני הזוג לשעבר של אנה צ'פמן, סוכנת הביון הרוסייה ששוחררה במסגרת חילופי המרגלים עם האמריקנים, התאספו למפגש מיוחד כדי "ללכלך" על האקסית ועל יכולות הריגול שלה. לדבריהם, במקום לאסוף מידע היא רק שתתה אלכוהול וניצלה אותם לסקס ובילויים

אחרי שהואשמה בכך שהיא מרגלת כושלת, ממשיכה אנה צ'פמן, סוכנת הביון ששבה לארצה במסגרת עסקת חילופים עם ארה"ב, לספוג ביקורת - והפעם ממאהביה לשעבר.

במסגרת מפגש מיוחד שערך מגזין אמריקני בניו יורק, התאספו שלושה בני זוגה לשעבר של הצעירה האטרקטיבית וחשפו סודות מחדר המיטות. לדברי הגברים שנשארו שבורי לב, ניצלה צ'פמן את יכולות הפיתוי שלה כדי להתקרב אליהם ואז השתמשה בהם למטרת סקס ובילויים בלבד - והזניחה את עבודת הריגול.

"היא בכלל לא ניסתה לדלות מידע", העיד אחד מהם בנימה ביקורתית. אחר ציין כי התרשם שמדובר במרגלת כושלת במיוחד. "היא שתתה הכול: שמפניה, טקילה, ווודקה", שיתף, "היא כלל לא התאמצה ללמוד משהו".

למרות האכזבה, הדגישו המאהבים כי הם ממש לא מתחרטים על כך שהכירו את הרוסייה הלוהטת בת ה-28. "היא יודעת בדיוק איך להפעיל את קסמיה הנשיים", נזכר דניס הירדט, דוגמן מקומי - והוא לא היחיד שהתקשה לעמוד במקום.

"מהרגע שהיא נכנסה - אני לא זוכר כלום", ציין מאהב נוסף ואחר סיכם: "היא פשוט הפילה אותי מהרגליים. יש בה משהו מיוחד: אולי זה השיער האדום, אולי הדרך בה היא הולכת או הגוף שלה".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק