התאומות בשחור ולבן ייפרדו לראשונה

במשך 4 שנים, מאז הלידה, הן לא נפרדו. אבל השבוע התאומות מילי ומריקה הבריטיות יחלו את שנת הלימודים בגנים נפרדים. הוריהן של השתיים נרגשים מאוד מפתיחת השנה, ומודים שלמרות הבדל הצבע בין התאומות שמוגדר "נס של אחד למיליון" - ההתרגשות שלהן זהה לחלוטין. סיפור בשחור-לבן

הצבעים שונים - ההתרגשות זהה (הדיילי מייל)

התאומות מריקה ומילי ביגס מבריטניה, שהדהימו את עולם הרפואה לפני ארבע שנים כשנולדו כתאומות, צפויות להיפרד מחר לראשונה בחייהן. אל דאגה, הן ימשיכו לגדול באותו בית, אבל שתי האחיות, שתופעת לידתן מתוארת כנס רפואי שקורה אחת למיליון, צפויות ללכת מחר לראשונה לגנים נפרדים.

הן נולדו להורים מעורבים - אב שחור ואם לבנה - ביולי 2006, ותחילה קשה היה למצוא את ההבדלים ביניהן. אך בהמשך, כל אחת מהבנות פיתחה מראה ייחודי משלה: בגיל ארבע, נראה שאיש לא יתקשה להבדיל בין מילי כהת העור לבין אחותה הבלונדינית מריקה בעלת העיניים הכחולות. השתיים צפויות להתחיל את לימודיהן במוסד החינוכי בבירמינגהם - חוויה ראשונית עבור התאומות שעברו את כל חוויותיהן יחד מאז נולדו.

אימן של התאומות הבריטיות, אמנדה ביגס בת ה-42, מספרת שאנשים עדיין מתקשים להאמין שמדובר בתאומות. למרות קווי הדמיון הדקים בין השתיים ניכר בבירור שמריקה ירשה מאמה את השיער הבהיר, בעוד מילי הושפעה משיערו המקורזל של אביה מישל שנולד במקור בג'מייקה.

עבור הוריהן של מילי ומריקה, פתיחת שנת הלימודים היא צעד חשוב בהתפתחותן העצמאית, ונראה שלמרות הבדלי הצבע בין הבנות - שתיהן מתרגשות מהמעמד באותה מידה.

תזכורת: בת לבנה נולדה לזוג שחור

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק