סערה באוסטרליה: הבת של ראש הממשלה הצטלמה בביקיני

הנה משהו שאצלנו כנראה לא יקרה לעולם. בתה החורגת של ראש ממשלת אוסטרליה גילחה את ראשה והצטלמה למגזין גברים אמריקני כשלגופה אך ורק ביקיני קטנטן בצבעי הדגל האוסטרלי. בעקבות התמונות טוענים פוליטיקאים שונים כי מדובר בביזיון של הדגל, בעוד שאביה דווקא מפרגן

גאווה אוסטרלית. סטייסי צ'יילד (חדשות 2)

באוסטרליה קמה מתחרה ראויה למדי לבושות שעשתה בריסטול פיילין לאמה שרה: בתה החורגת של ראש הממשלה ג'וליה גילארד, סטייסי צ'יילד, הצטלמה לאחרונה בבגד ים הנושא את הדגל האוסטרלי. ואם לא די בתמונות החושפניות, גילחה סטייסי את ראשה לכבוד הצילומים.

התמונות עוררו סערה גדולה באוסטרליה, כאשר חלק מהמפלגות טענו כי הצילומים מבזים את דגל הלאום, ובשל כך אינם ראויים לפרסום. אחרים טענו כי מדובר בזכותה של הצעירה בהתאם לחופש הביטוי.

"למרות שהדעה שלנו על הצילומים ידועה, יש לאפשר לצעירים של היום מידה מסוימת של חופש", הסביר פרופסור דיוויד פלינט, דובר המפלגה האוסטרלית למען החוקה.

מי שדווקא מפרגן על סדרת הצילומים בה לקחה חלק צ'יילד, יחד עם מפורסמות אחרות כמו ליידי גאגא ודני מינו, היה לא אחר מאשר אביה ובן זוגה של ראש הממשלה המכהנת. "הוא אהב את התמונות ואמר שזה היה מעשה מאוד אוסטרלי מצדי", סיפרה הבת השובבה.