הפיליפינים: תינוק חי נמצא בפח זבל של מטוס

למחזה כזה איש האבטחה בטיסה בין בחריין לפיליפינים - ממש לא ציפה. בשעה שהוא ביצע סריקה שגרתית בתום הטיסה, הבחין המאבטח בתינוק שזה עתה נולד בתוך פח האשפה של שירותי המטוס. הוא דאג להעבירו מיד למרפאה שבשדה התעופה, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבו. התינוק הועבר לחזקת רשויות הרווחה, וכעת מנסים לאתר את אמו

דרמה בפיליפינים: תינוק בן יומו התגלה כשהוא זרוק בפח הזבל של מטוס שנחת בשדה התעופה במנילה. עכשיו מנסות הרשויות במדינה לגלות מי היא אמו של התינוק, וכמובן לעצור אותה. התינוק התגלה בשירותי טיסה שנחתה מבחריין, כאשר איש הביטחון הבחין כי משהו זז בפח הזבל.

התינוק, עדיין מרוח בדם מהלידה ועטוף במטפחת נייר, הועבר במהירות למרפאה בשדה התעופה שם הצוות הרפואי דאג לנקות אותו ולהאכיל אותו. האחיות בשדה התעופה אמרו כי התינוק אפילו לא בכה כאשר הגיע למרפאה, אולם הוא הגיע במצב רפואי ירוד. "אני גם אמא", הוסיפה אחת האחיות, "עצוב לדעת שדברים כאלה קורים".

לאחר קבלת הטיפול הרפואי וייצוב מצבו, הועבר התינוק הקטן אל רשויות הרווחה בפיליפינים, שיחזיקו בו עד אשר, אם בכלל, יאתרו את אמו. אגב, צוות המרפאה בשדה התעופה שבמנילה החליט לקרוא לתינוק ג'ורג' פרנסיס, על שם ראשי התיבות של חברת "גולף אייר" בו נולד.