צפו:ליידי גאגא כובשת את טקס ה-MTV

בתום טקס נוצץ במיוחד הוכתרה מלכת המוזיקה לשנה החולפת. ליידי גאגא גרפה לא פחות מ-8 פרסים בטקס פרסי המוזיקה של MTV. היא עלתה לבמה בדמעות והקדישה שיר עבור מעריציה. בנוסף, הפתיעו על הבמה גם ריהאנה וג'סטין ביבר. צפו בסיכום האירוע

בלוס אנג'לס נערך לפנות בוקר טקס פרסי המוזיקה של MTV בו הוכתרו הזמרים החמים ביותר של השנה האחרונה . הכוכבת הבלתי מעורערת של הערב היתה ליידי גאגא שהובילה את רשימת המועמדים עם 13 מועמדויות, וזכתה בלא פחות משמונה פרסים - בין השאר לקליפ השנה.

כהרגלה גנבה גאגא את ההצגה כשהיא לבושה בשלל תלבושות פרובוקטיביות, בהן שמלה אחת שהורכבה כאילו מחתיכות בשר. בתחילת הערב היא עלתה בפעם הראשונה לבמה כדי לקבל את פרס הקליפ הנשי הטוב ביותר ללהיט הענק Bad Romance, ואחר כך נקראה שוב ושוב לבמה, ואפילו קיבלה פרסום מאגדת הפופ שר.

הליידי שזכתה גם בפרסי הבימוי הטוב ביותר לקליפ, קליפ הפופ הטוב ביותר והקליפ הנשי הטוב ביותר, עלתה לבסוף לבמה בדמעות, הודתה בקול נרגש למעריציה ונתנה הצצה לסינגל הבא שלה, "Born This Way".

בטקס בלטו גם הזמרים אמינם ,שזכה בפרס זמר השנה ובקליפ ההיפ הופ הטוב ביותר, והזמרת ריהאנה שהודיעה כי לא תופיע בטקס, אך הפתיעה ועלתה על הבמה. גם ילד הפלא ג'סטין ביבר הפתיע באחת ההופעות היותר מוצלחות מול קהל וזכה בפרס האומן החדש הטוב ביותר

רוצים לקבל עוד עדכונים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק