אם התמכרה למחשב, הזניחה את ילדיה ולא הבחינה שכלביה מתו

סערה בבריטניה בעקבות מקרה הזנחה חמור ביותר. אם צעירה שהתמכרה למשחק מחשב הזניחה במשך חודשים את ילדיה. השוטרים שהגיעו למקום מצאו בית מטונף לחלוטין ושני פגרי כלבים ששכבו בסלון במשך חודשיים, לאחר שלא הואכלו תקופה ארוכה

המשחק הממכר, "עולם קטן" (דיילי מייל)

מציאות מדומה? המשטרה עצרה אם בריטית, בחשד שהזניחה את שלושת ילדיה הקטנים והרעיבה למוות את כלבי הבית, תאמינו או לא - בגלל אובססיה למשחקי מחשב.

האם בת ה-33 התמכרה למשחק האינטרנט "עולם קטן", ולא הפסיקה לשחק בו במשך חודשים. כל אותה תקופה ילדיה הקטנים שהוזנחו לחלוטין, נאלצו לאכול עם ידיהם שעועית אפויה היישר מקופסאות השימורים, מכיוון שהאם לא התפנתה להכין להם אוכל.

כשהשוטרים ועובדי הרווחה הגיעו לבית המשפחה, הם דיווחו כי הבית היה מטונף לגמרי. ואם זה לא מספיק, במקום נמצאו גם פגרי שני כלבים מסוג רועה גרמני, שהסריחו את הבית לאחר ששכבו במשך חודשיים בסלון.

נמנעה מהאם גישה למחשב

האם, שככל הנראה לא הבינה את גודל הבעיה הודתה בפני השוטרים ואמרה "קצת מבולגן כאן. בנוסף, ניסתה למנוע מהשוטרים לשוטט בבית ואמרה, "הכלבים שלי שם , הם מתים. אני הרגתי אותם, אני חוששת שהרעבתי אותם למוות, זה בגלל ששיחקתי במחשב כל הזמן".

ההזנחה הקשה הגיעה לסיומה רק אחרי ששכן סקרן הציץ לבית, הבחין בטינופת והזעיק את הרשויות. הילדים, בני 9, 10 ו-13 אותרו לאחר שהוזנחו במשך כחצי שנה לפחות והועברו לטיפול רשויות הרווחה. האם, ששמה נאסר לפרסום, הושלכה לכלא, ועל-פי החלטת השופט במשפטה היא לא תקבל כל גישה למחשב כשהיא במעצר.

עורך דינה של האם אמר להגנתה: "היא פרשה לסביבה אחרת לגמרי, היא ללא ספק התמכרה למשחק". "עולם קטן" הוא משחק בו נאבקים על שטחים בעזרת דמויות מהאגדות כמו פיות, גמדים, ענקים וקוסמים.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק