צפו: הזונה של ווין רוני מתנצלת

"הלוואי שזה לא היה קורה אף פעם, אני מאוד מצטערת על כל הכאב שספגת, זו הייתה טעות, אני לא יכולה להביע את הצער שלי – אני מתנצלת", כך אומרת היום בדמעות אחת הנשים שקיימה יחסי מין עם ווין רוני כוכב נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד. האם השקט יחזור למשפחת כוכב הכדורגל הבריטי?

פרשת הזונות של ווין רוני ממשיכה להסעיר את בריטניה והיום אחת מהן, ג'ני תומפסון בת ה-23 מתראיינת - למצלמה. תומפסון והלן בת ה-21 העניקו ראיונות לעיתונות הבריטית שבמהלכם סיפרו על יחסיהן עם כוכב מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה.

ווד נלחמה בדמעות כשאמרה לרעייתו של רוני: "הלוואי שזה לא היה קורה אף פעם". היא הוסיפה: "אני מאוד מצטערת על כל הכאב שספגת, זו הייתה טעות, אני לא יכולה להביע את הצער שלי - אני מתנצלת".

גם תומפסון אמרה דברים דומים ומסרה את התנצלותה לקולין, אשתו ההרה של רוני: "הם ביחד מאז שהם צעירים, אבל עכשיו זה מעמיד את כל היחסים שלהם בסימן שאלה".

בני הזוג רוני חיים כעת בנפרד, קולין חזרה לבית הוריה לפני שבוע לאחר שהפרשה התפוצצה בתקשורת כשתומפסון סיפרה על היחסים האסורים. ווין וקולין הסתפקו בהצהרה קצרה לתקשורת: "הימים האחרונים היו ימים כואבים במיוחד לכולנו - לכל המשפחה". העיתונות הבריטית קיבלה את ההודעה והבינה שבני הזוג מתכוונים לנסות ולחזור להיות ביחד. רוני לא השתתף במשחק הדרמטי האחרון של מנצ'סטר מול אברטון.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק