אירלנד: האחים שהביאו ילד מתעקשים להתחתן

הנה סיפור שמוכיח את האמרה כי "המציאות עולה על כל דמיון". זוג אחים שנולד לאותו אב אך לא לאותה אם, הביא ילד משותף לפני שנתיים ועתה רוצים בני הזוג לעבור שוב על החוק. "אנחנו מתכוונים להתחתן", הדגישו השניים, "הכל מוכן - השמלה של אשתי והחליפה שלי ושל בני"

משפחה יוצאת דופן (איריש מייל)

האהבה תגבר על הכל? אח ואחות מאירלנד שהרו יחדיו לילד, מתכוונים להפר את החוק בשנית ולהתחתן עוד החודש.

העיתון "אייריש מייל", שחשף את הסיפור המזעזע בחודש מאי האחרון, קיבל את הבשורה מבני הזוג בעצמם, מאורה וג'יימס, שאמנם מתביישים להיחשף בשמם המלא ובפרצופם - אבל ממש לא התכוונו להפסיק לדווח לעיתון על מעליליהם. "אנחנו נחושים בדעתנו ונתחתן, למאורה יש שמלת כלה, לי ולבני יש חליפה תואמת ויש לנו גם עוגה ותכניות לירח הדבש", סיפרו לעיתון.

סיפורם של בני הזוג התפרסם בכל רחבי העולם. השניים הגיעו משתי ערים שונות ורחוקות ונפגשו במועדון לילה בעיר אחרת, אליה הגיעו עם חברים. הם מיד התחברו ושניהם אמרו כי "מהרגע הראשון הרגשנו שאנחנו מכירים כבר שנים". שנתיים לאחר הפגישה הזו, הם הגיעו לפגישה עם אמו של ג'יימס שסילקה את מאורה מביתה ללא הסבר.

רק לאחר מכן, ולאחר בדיקת DNA הם גילו את האמת. אביו של ג'יימס הוא גם אביה של מאורה - אב אותו הוא לא הכיר. "אנו מצפים מהמערכת שתעלים עין", התייחס ג'יימס לחתונה הכי מעניינת שתיערך השנה בעולם. "נביא שני עדים ומעט בני משפחה שמודעים למצב, אין לנו כל כוונה להיחשף", סיכם.

רוצים עוד סיפורים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק