האם קרלה ברוני מכורה למין?

ביוגרפיה חדשה על קרלה ברוני מעוררת סערה בצרפת. מחברת הספר, מציגה את אשת הנשיא כמכורה למין ולניתוחים פלסטיים. בנוסף טוענת המחברת כי ברוני ניהלה יחסים רומנטיים עם אחד ממנתחיה. מארמון האליזה נמסר כי ברוני לא תקרא את הספר "המלא בטעויות"

צרות בארמון האליזה: ביוגרפיה חדשה על חייה של קרלה ברוני מציגה את הגברת הראשונה של צרפת כמכורה לניתוחים פלסטיים ולמין.

בסמה לאהורי, עיתונאית חוקרת שכתבה את הספר, טוענת כי ברוני לא שינתה את התנהגותה מאז נישאה לנשיא צרפת, ניקולא סרקוזי ב-2008.

הספר, שכותרתו "קרלה, החיים הסודיים", מציג את חייה של הפרועים של ברוני ומפרט את פרשיות האהבה שלה עם מפורסמים רבים, בהם אריק קלפטון ומיק ג'אגר. כותבת הספר טוענת שברוני נהגה לבקר רבים ממאהביה בעת שהיו נשואים.

בנוסף, לאהורי מספרת כי הדוגמנית לשעבר, הטוענת שלא עברה מעולם ניתוח פלסטי, עברה בעצם סדרת ניתוחים. אך יחסיה עם המנתח הפלסטי לא התמקדו רק בטיפול הרפואי שקיבלה, בספר נטען כי רומן אישי ומקצועי התקיים בין ברוני למנתח פלסטי מפורסם מפריז. בפגישותיהם, היה המנתח מספק לה מוצרים קוסמטיים וזריקות בוטוקס.

בארמון האליזה, שם ניסו להתנות לברוני תדמית של "צעירה ביישנית", ניסו למנוע את פרסומו של הספר השערורייתי, אך ללא הצלחה. מהארמון נמסר שקרלה לא תקרא את הספר הרצוף בטעויות.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק