דוגמנית העירום ניסתה לפתוח את הדלת באמצע הטיסה

צעירה בת 21, המוכרת כשפנפנה של אימפריית "פלייבוי", נעצרה בסוף השבוע בארה"ב לאחר שניסתה לפתוח את דלת החירום של מטוס הנוסעים בו טסה בגובה של 3 ק"מ. הדוגמנית טענה להגנתה כי "לקתה בהתקף חרדה", אבל את יתר הנוסעים זה לא שיעשע בכלל

טיפאני ליווינגסטון. הסתבכות באוויר (חדשות 2)

טיפאני ליווינגסטון, דוגמנית עירום ושפנפנת פלייבוי בת 21, נעצרה לאחר שניסתה לפתוח את דלת החרום של מטוס הנוסעים בו טסה, לטענתה - במהלך התקף חרדה שבו לקתה.

האירוע התרחש בסוף השבוע בטיסה 522 של חברת "ג'ט-בלו" מאורלנדו לניוארק. נוסעים שהיו בטיסה סיפרו כי הכוכבת הצעירה ניסתה לפתע לפתוח את דלת החירום של המטוס, כל זאת בגובה של כ-3 קילומטר באוויר.

ליווינגסטון נעצרה לאחר הנחיתה בניוארק אבל שוחררה בערבות מספר שעות לאחר מכן. בחקירתה סיפרה הצעירה כי היא לא ניסתה לפתוח את הדלת, אלא ניסתה "לייצב את עצמה" לאחר התקף חרדה בו לקתה בעקבות כיס אוויר שגרם למטוס להתנודד.

מקור המקורב לדוגמנית סיפר לעיתון ה"ניו יורק פוסט" כי "היא אמרה שהיא עברה התקפים כאלה בעבר, אבל אף פעם לא בצורה כל כך חמורה. לא היו לה את התרופות שלה". מנהלת סוכנות הדוגמניות בה הועסקה ליווינגסטון בעבר אמרה כי "היא התמודדה בעבר עם התקפי חרדה, אבל תמיד שמרה על רמה גבוהה של מקצוענות בעסקי הדוגמנות".

דוברת מטעם חברת התעופה "ג'ט-בלו" מסרה כי החברה "תשתף פעולה באופן מלא בחקירה עם הרשויות המקומיות".