אבטיח לפנים: גרסת המירוץ למיליון

מתמודדת בתוכנית המציאות "המרוץ למיליון" המשודרת בארצות הברית לא תיארה לעצמה שבמהלך משימה שנראית פשוטה ביותר - היא תגרום לעצמה לזעזוע מוח ולכאב ראש אמיתי. חברתה למירוץ לא התרשמה מכך שהיא לא מסוגלת להסתכל ישר ודרשה ממנה לסיים את המשימה. צפו בקטע הקורע שכבר שובר שיאי צפייה ביו-טיוב

לא נעים בכלל לקבל אבטיח במהירות שיא ישר בפנים - כך למדה על בשרה אחת המתמודדות בתוכנית הריאליטי "המרוץ למיליון" המשודרת בארצות הברית.

סרטון שהפיצה רשת CBS לקראת עליית העונה ה-17 של תוכנית המציאות מתעד כיצד אבטיח שהיה מיועד להיזרק למרחק גדול במהלך משימה מיוחדת, חוזר בטעות אחורה ומתנפץ לחתיכות על פרצופה של האישה. עשרות אלפי גולשים כבר צפו בקטע המשעשע ששובר שיאי צפייה ביו-טיוב וברשתות החברתיות.

במהלך אחת המשימות בדרך לפרס הגדול, נאלצו הזוג קלייר וברוק להעמיס אבטיחים על בליסטרה ולהעיפם למרחק רב כדי להמשיך ולקבל את המעטפה בדרך ליעד הבא, כנהוג בתוכנית. קלייר ניסתה בכל כוחה לשגר את האבטיח ולעבור את המשימה הקשה, אולם לאבטיח היו תוכניות אחרות. הוא נשלח במהירות קדימה - וחזר כלעומת שבא היישר אל פרצופה של קלייר.

צוות התוכנית שצפה בזמן אמת במה שקרה, נותר המום ומיהר לבדוק את מצבה. קלייר התלוננה על כאב ראש חריג במיוחד ועל כך שהיא לא מצליחה להזיז את ראשה בעקבות הפגיעה, אולם למרות זאת היא זכתה ליחס "צונן" מחברתה שביקשה ממנה להמשיך לסיים את המשימה ולא התייחסה כלל לעובדה שקלייר איננה מסוגלת להסתכל ישר לפנים.

 רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק