אחרי צלב הקרס: ציור חדש של כספי בסקרמנטו

שלשום רוסס צלב קרס על דיוקן פניו של הכדורסלן הישראלי, המככב במדי קבוצתו "סקרמנטו קינגס" ב-NBA, ואשר נתלה באחד הרחובות בעיר. היום דווח כי דיוקן פניו של כספי הוכן, ונתלה כבר באותו המקום

הציור החדש של כספי, היום בסקרמנטו (חדשות 2)

שלושה ימים בלבד לאחר שציור פניו הושחת, הודיעו היום בעיר סקרמנטו שבארצות הברית כי ציור חדש של הכדורסלן הישראלי המככב בקבוצה המקומית, עמרי כספי, נתלה באותו המקום בו עמד הציור הקודם. זאת, לאחר שאלמונים ריססו צלב קרס על הציור הישן.

כלי תקשורת בסקרמנטו דיווחו היום כי האמן האמריקני השלים את הציור החדש של פניו של כספי. במקביל, פרסמו בעלי קבוצת "סקרמנטו קינגס", האחים מאלוף, הודעת גינוי חריפה למעשה האנטישמי שנעשה בעיר. "אנחנו נגעלים מהמעשה הזה", אמרו השניים בהודעה מיוחדת. "זהו מעשה שנאה ופשע".

למרות זאת, במשטרה המקומית עדיין לא הצליחו לעצור חשודים במעשה. "אנחנו מקווים שאנשי החוק יצליחו לגלות במהרה מי אחראי לפשע הנתעב הזה", אמרו בעלי קבוצת הכדורסל.

"הלם גדול, אני פגוע"

דיוקן פניו של כספי נתלה במפגש הרחובות 16 ו"אר" ב"דאון-טאון" סקרמנטו. שלשום השחיתו אלמונים את פניו, כשריססו בין עיניו של הכדורסלן הישראלי המוכשר צלב קרס בצבע שחור. המעשה גרר שורה של גינויים חריפים.

כספי עצמו התייחס למקרה זמן קצר לאחר ששמע עליו. "זו הפעם הראשונה בה אני נתקל במעשה גזעני שכזה", אמר. "זה הלם גדול, אני פגוע".

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק