צפו: מפולת בוץ מכסה כפר באיטליה

גשמי ברכה יכולים לעיתים להפוך לקללה, בייחוד במצב של היעדר תשתיות מתאימות. הגשמים העזים שירדו הלילה בכפר בדרום איטליה גרמו לכך שנהר באזור עלה על גדותיו, תוך כדי שמפולת בוץ מאיימת על הבתים והמכוניות באזור וקוברת תחתיה רכוש רב. כעת מנסים כוחות חילוץ במקום לאתר צעיר בן 25 שמדווח כעת כנעדר. צפו בתיעוד

דרמה בדרום איטליה: צעיר בן 25 נעדר מאז אתמול בעקבות מפולות בוץ שפקדו את הכפר אטראני, הממוקם כ-40 קילומטרים מהעיר נאפולי. ככל הנראה, קבור הצעיר מתחת לערימות הבוץ שמכסות את כל העיר וקיים חשש כבד לחייו.

מהתמונות מאזור האסור ניתן לראות כיצד הנהר עולה על גדותיו והבוץ זורם ברחובות ומכלה כל חלקה פנויה - תוך כדי שהוא מכסה מכוניות ובתים וקובר אותם תחתיו. כוחות ההצלה באזור מסרו כי הנהר הוצף בעקבות הגשמים הכבדים שירדו בכפר בימים האחרונים.

אפשרות נוספת שנבדקת היא כי הצעיר נסחף לים על ידי זרמי הבוץ שנגרמו מהצפתו של נהר מקומי. לפיכך, עורכים בשעות האחרונות כוחות משמר החופים סיורים לאורך החופים באזור. בנוסף, עמלו פועלים מקומיים אל תוך הלילה על מנת לתקן נזקים ולפנות זבל מרחובות הכפר.

"אנחנו מקווים שנמצא אותו בריא ושלם", אמר מפקד כוחות ההצלה במקום. "עם זאת, ככל שעובר הזמן המצב נראה פחות אופטימי, בייחוד אם הוא אכן קבור מתחת לערימות הבוץ", הוסיף המפקד.