קבוצה צרפתית: לא נקבל שחקן הומו

גול עצמי: קבוצת כדורגל צרפתית סירבה לאפשר לשחקן ותיק שלקח שנת חופש, לחזור ולשחק במועדון בו גדל במשך 14 שנים. בלי שמץ של בושה מודים מנהלי המועדון שחזרתו לקבוצה עלולה "לעורר חיכוכים" עם שאר השחקנים בקבוצה. הכדורגלן לא נבלם, הוא פנה להתאחדות הצרפתית לכדורגל בבקשה להטיל סנקציות על המועדון

האם השחקן ההומו יחזור למועדון (חדשות 2)

גאווה ודעה קדומה: מועדון כדורגל צרפתי סירב לאפשר לשחקן שיצא מהארון לחזור ולשחק בקבוצתו המקורית. להנהלה גם יש נימוק מעניין: הם לא רוצים "צרות" עם חברו לקבוצה.

יוהן למייאר שיחק במשך 14 שנים במועדון הכדורגל הצרפתי FC Chooz. במאי 2009 השמיע חברו לקבוצה מספר הערות הומופוביות מול מצלמות הטלוויזיה. למייאר החליט שזה הזמן לשנת שבתון. הוא הגדיר את ההפסקה כזמן בו ינוח משנות המשחק הרבות, יתאושש ויתמודד עם היחס המשפיל של חבריו לקבוצה לנטיותיו המיניות. כחלק מהתהליך הוא כתב ספר שתיאר על חוויותיו.

היחס המשפיל לא בלם את השחקן המוכשר, וכעת הוא מעוניין לשוב למגרש. התשובה הלא ממש מפתיעה של בעלי המועדון והנהלת הקבוצה הייתה כי יש חשש שחזרתו לקבוצה תעורר חיכוכים עם שאר השחקנים. ארגון ההומואים הצרפתים לכדורגל מחה נגד מה שהוא מכנה כהומופוביה ואפליה על רקע נטיות מיניות. הוא דורש מהתאחדות הכדורגל בצרפת להטיל סנקציות על הקבוצה. כנראה שהקבוצה הבקיעה גול עצמי.