האם נאלצה לבחור מי מילדיה להציל

רייצ'ל אדוארד מבריטניה נאלצה לבחור מי מילדיה להציל מטביעה. כשמכוניתה שקעה בתעלת המים, היא הצליחה לאחוז בבתה בת השנתיים, אך בנה בן ה-16 טבע למוות. "אני חושבת בכל רגע נתון איך לא הצלחתי להציל את שני הילדים שלי", היא מספרת

רייצ'ל וילדיה לפני התאונה

אם בבריטניה חשפה אתמול את הטרגדיה המזעזעת בה נאלצה לבחור האם להציל את חייה של בנה או של בתה שמכוניתם שקעה בתעלת מים בבריטניה.

רייצ'ל אדוארד בת ה-39 הסיעה את בנה ג'ק בן ה-16 ובתה איזבלה בת השנתיים כשמכוניתה התנגשה במהמורה בכביש ואז הידרדרה לתעלת מים.

כשהמים נכנסו למכונית השוקעת, הצליחה רייצ'ל, שהייתה באותה העת בחודש השישי להריונה, לשחות לפני השטח. היא מספרת שהיא לקחה נשימה עמוקה ומיד צללה לכיוון המכונית , אז הצליחה לתפוס בידה של איזבלה הקטנה. באותו הזמן היא גם הבינה שהיא לא יכולה לתפוס את שני ילדיה והחליטה לקחת קודם כל את איזבלה למקום מבטחים.

"ג'ק ניסה להגן עלי כשארעה התאונה"

ג'ק נשאר מאחור לכוד במכונית. הוא טבע למוות לפני שלרייצ'ל היה זמן לחזור להצילו. "ניסיתי לחזור בשביל ג'ק, אבל ידעתי שאם אעזוב את איזבלה אני לא אוכל לאחוז בה שוב", סיפרה האם.

רייצ'ל הודתה שמאז התאונה ארעה ב-19 באוגוסט, היא פשוט הרוסה מהעובדה שלא הצליחה להציל את ג'ק. "מאותו יום אני חושבת בכל רגע נתון איך לא הצלחתי להציל את שני הילדים שלי", מספרת רייצ'ל, "הזיכרון האחרון שיש לי מג'ק הוא כשהוא שם עלי את הידיים שלו בכדי להגן עלי מהתאונה, אז המכונית החלה לשקוע".