מירוץ המיטות במיאמי: ריצה, סחיבה ושתיית בירה

מזה 30 שנים שתושבי מיאמי מפנים פעם בשנה את אחד מרחובות העיר, שמתחיל בכנסייה ומסתיים בחנות להלבשה תחתונה, כדי לערוך שם את מירוץ המיטות המסורתי. המתחרים המוכשרים מתחממים בעזרת שתיית בירה, ויוצאים להתחרות האחד בשני על הפרס היוקרתי – ארגז שלם של בירה

בעוד שניו יורק ובוסטון מתהדרות במירוצי מרתון מפורסמים, במיאמי, ארה"ב, מסתפקים במירוץ קצר יותר - למרחק של 50 מטרים בלבד, במהלכו מתחרות קבוצות האחת נגד השנייה בסחיבת מיטה - ארבעה סוחבים, ואחד מחברי הקבוצה שוכב על המיטה. מסלול התחרות, שיצאה אתמול לדרך בפעם ה-30, הוא גם מעט לא שגרתי ונערך בין כנסייה לחנות למוצרי הלבשה תחתונה.

בשונה ממירוצים אחרים בהם המתחרים מתאמנים חודשים ארוכים לקראת התחרות, כאן עסוקים המתחרים בעיקר בשתיית בירה לפני הריצה. המירוץ מאורגן וממומן על ידי בעלי עסקים מקומיים במיאמי, שרק מחפשים עוד הזדמנות לפרסומת. מטי גרהארט מקבוצת טרופיקל, המנצחת בתחרות, הסבירה כי "המיטה המדהימה שלנו היא פשוט מיטה מנצחת".

למי שתהה מהי רשימת הפרסים, היא בוודאי לא תכלול מדליות. המנצחים קיבלו ארגז בירה, סט מצעים חדש לכל המשתתפים במירוץ ואת הזכות להשתתף במירוץ גם בשנה הבאה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק