צהובון בריטי מציג: כך בגד רוני באשתו

לא קל להיות כוכב נבחרת אנגליה ויין רוני, בעיקר כשפרוצה בת 21 מספרת לכל מי שרוצה לשמוע שבגדת איתה באשתך. "הוא שלח לי הודעות זימה בטלפון ושילם הרבה מאוד כסף מזומן", סיפרה נערת הליווי לצהובוני בריטניה. אשתו של רוני, קולין, שנמצאת בהריון מתקדם, כבר עזבה את הבית והאוהדים עדיין ממתינים לביצועים - על המגרש

חלוץ נבחרת אנגליה ויין רוני ממשיך להסתבך. והפעם: פרסומים שממלאים את צהובוני בריטניה, לפיהם קיים הכוכב האנגלי הנשוי יחסי מין עם נערת ליווי בת 21 - לא פחות משבע פעמיים. עכשיו, למרות התארים, המשכורת השמנה, האוהדים והכישרון, האווירה בבית משפחת רוני לא נעימה, בלשון המעטה.

על פי הפרסומים, נפגש רוני עם נערת הליווי במשך ארבעה חודשים, וזאת בעוד שאשתו קולין בהריון עם ילדם המשותף. "ויין רדף אחרי, שלח לי הודעות זימה בטלפון ושילם הרבה מאוד כסף מזומן", סיפרה נערת הליווי ג'ניפר תומפסון, שגבתה מרוני, לפחות על פי הפרסומים, 1,800 דולר ללילה. "לא נראה היה שאכפת לו שהוא בוגד באשתו", הוסיפה תומפסון.

על פי הדיילי מייל הלונדוני, זעמה אשתו של רוני עם היוודע המעשה ועזבה את הבית. כעת היא מתגוררת אצל הוריה, שם היא שוקלת את עתיד הנישואים עם הכוכב הפרוע, וזאת לאחר שלמדה על הפרשה דווקא מהצהובונים.

מגפה אנגלית

סיפור הבגידה במשפחת רוני הוא לא הראשון וכנראה שגם לא האחרון שמסבך קשות את כוכבי נבחרת אנגליה. ככל הנראה, הכדורגלנים, שלא פגעו במונדיאל, מפצים את עצמם בבית בלי להתחשבן בבנות הזוג.

פיטר קראוץ', עוד אחד מהחלוצים האנגלים, נאלץ לפרוש ממוקדמות אליפות אירופה בחודש שעבר אחרי שפורסם כי הוא בגד באשתו, הדוגמנית פיאנסה, עם נערת ליווי.

לפני כמה חודשים הסתבך גם קפטן נבחרת אנגליה לשעבר ג'ון טרי, שעל פי הפרסומים בגד באשתו עם בת זוגו של חברו לקבוצה בצ'לסי. במקרה של טרי, הוא עוד ניסה למנוע את הפרסומים בצהובונים, אך בית המשפט דחה את עתירתו ואף חייב אותו בתשלום הוצאות משפט.

בעקבות אותה פרשה, איבד טרי את סרט הקפטן בנבחרת, וזאת למרות שהתנצל רבות על המקרה. בינתיים, האוהדים האנגלים עדיין ממתינים לביצועים מקצועיים של כוכבי הכדורגל על המגרש, אבל בינתיים הם ייאלצו להסתפק בשמועות על ביצועים במקומות אחרים.