צפו: בונו נפגש עם ארדואן בטורקיה

ארדואן לא יכול היה לקבל תמיכה טובה יותר מזו. סולן להקת הרוק U2 הגיע לטורקיה, נפגש עם ראש הממשלה ארדואן והודה לעם הטורקי. "באנו לכאן כדי להודות לעם הטורקי על תמיכתו בעם האירי לאורך השנים". הערב יופיע בונו לעיני טורקים רבים באיסטנבו

גם אתה ארדואן? ראש ממשלת טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן מקבל חיזוק לא צפוי מכיוונו של סולן להקת U2 בונו, שהגיע לטורקיה במסגרת סיבוב ההופעות של הלהקה בעולם.

ארדואן, שמעמדו בעולם שנוי במחלוקת, שמח לקבל את התמיכה של בונו הידוע בפעילותו למען זכויות האדם בעולם. הערב תופיע הלהקה מדבלין במופע ענק לעיני עשרות אלפי טורקים משולהבים באיסטנבול.

בונו: "באנו ללמוד על המדינה המדהימה הזו"

הסולן האירי כבר הספיק לסייר עם חברי הלהקה וראש הממשלה ארדואן בגשר הבוספורוס, המחבר בין יבשות אירופה ואסיה לפני פתיחת המופע הערב. בין השאר הודה בונו לעם הטורקי על תמיכתו באירלנד בזמנים הקשים. "במשך כל השנים הללו העם הטורקי עמד לצידו של העם האירי, גם בתקופת הרעב. הגענו לכאן על תקן תלמידים כדי ללמוד על המדינה המדהימה והמהפנטת הזו" לדבריו.

ביום שישי האחרון הופיעה U2 ביוון, כשהזמר הישראלי אביב גפן נתן את מופע החימום ללהקה. סיבוב ההופעות הנוכחי של הלהקה החל בשנת 2009 וצפוי להסתיים ב-2011. זהו אחד ממסעות ההופעות הגדולים בהיסטוריה של הלהקה שנוסדה ב-1976.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק