צפו: אלימות קשה כלפי עצורה בריטית

פאמלה סומרסוויל נעצרה לפני כשנתיים בעיירה שקטה בבריטניה, רק מפני שישנה במכוניתה ולטענת השוטרים - סירבה לעבור בדיקת נשיפה. היא הובאה למעצר ומשם הכל הידרדר. בסרטון שנחשף היום נראה השוטר שעצר אותה מתייחס אליה באלימות ברוטלית שבסופה היא מאבדת את ההכרה. צפו בתמונות

אלימות כמעט בלתי נתפסת כלפי אישה תועדה במצלמות אבטחה בבית מעצר בבריטניה. שוטר נראה גורר אותה ומטיח את גופה ברצפת התא - עד שהיא מאבדת את הכרתה.

 כשפאמלה סומרסוויל בת ה-57 התעוררה בתא המעצר, כך ניתן לראות בסרטון, היא דיממה בכבדות מפניה. מטושטשת וכואבת, היא הצליחה להרים את עצמה מהרצפה ולהתנודד ברחבי החדר.

הדם נראה נוזל לרצפה. פאמלה לוחצת על האינטרקום וזועקת: "אני פצועה, בבקשה, בבקשה תעזרו לי".

נעצרה - כי ישנה במכונית

סומרסוויל נעצרה לאחר שבילתה את הלילה במכוניתה, בכביש צדדי בעיירה קטנה בבריטניה. לטענת המשטרה, היא נעצרה לאחר שסירבה לתת בדיקת נשיפה - דבר שהיא מכחישה בכל תוקף.

בסרטון ניתן גם לראות את השוטר גורר אותה על הרצפה, בדרך לחדר המעצר. "אני רק אישה רגילה, בגיל העמידה ובמעמד הביניים", אמרה סומרסוויל היום. "מה שקרה לי היה יוצא דופן, מבעית, ואיש לא צריך לקבל את היחס הזה, לא משנה מה הוא עשה".

התקרית האלימה אירעה בחודש יולי לפני שנתיים. הסרטון כעת נחשף בבית המשפט, שם הורשע השוטר, הסמל מארק אנדרוז, בתקיפה. השבוע ייגזר דינו והוא צפוי למאסר של עד שישה חודשים.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק