צפו: מכות על הבמה ב"אקס-פקטור" בבריטניה

אחת המתמודדות בכוכב נולד הבריטי לא יכולה הייתה להתמודד עם הביקורת הקשה שהוטחה בה, בשילוב הדברים שאמרה חברתה, והיא פשוט נתנה אגרוף חזק בפנים, ללא בושה ומול המצלמות. לאחר המקרה אמרה אבי ג'ונסטון, הבריטית בת ה-18: "אני מתנצלת. יש לי התקפי זעם. עכשיו זורקים עליי דברים ברחוב וצוחקים"

בעוד שבישראל נולדה אתמול הכוכבת החדשה דיאנה גולבי, בתכנית המקבילה בבריטניה, "אקס-פקטור", ניהלו שתיים מהמועמדות "קרב" על הבמה. רק שבמקום שירה, הפליאה אחת המתמודדות בחברתה באגרוף חזק הישר לפנים. הסיבה: היא לא אהבה את הדברים שאותה חברה אמרה עליה בפני השופטים.

אבי ג'ונסטון, תלמידת קולג' בת 18 מלימינגטון, נתקפה בהתקף זעם דקות ספורות לאחר שהשופטים קטלו את האודישן של השתיים. האירוע שאירע לפני כשבועיים שודר רק אתמול במהלך התכנית. לאחר דין ודברים עם חברתה ליסה פרקר, עזבה ג'ונסטון את הבמה בזעם, לא לפני ש"כיבדה" את פרקר באגרוף.

"זורקים עליי דברים ברחוב וצוחקים"

סמוך לאחר התקרית התנצלה ג'ונסטון על תגובתה והסבירה אותה בכך שהיא סובלת מהתקפי זעם. "סימון קאוול אמר שהגישה שלנו רצינית מדי ואז ליסה גילתה לו שאני מעריצה אותו", הסבירה ג'ונסטון. "לא יכולתי להמשיך לשיר וירדתי מהבמה בזעם, אבל אנשי ההפקה של 'אקס-פקטור' פשוט דחפו אותי חזרה לבמה והכריחו אותי להמשיך", היא סיפרה.

"בשלב מסוים לא יכולתי יותר", היא אמרה. "לא יכולתי לסבול שהקהל שרק לי בוז וקרא לי שמנה. אז פשוט איבדתי את זה והרבצתי לה אחרי שהיא אמרה עוד כמה דברים", הוסיפה ג'ונסטון.

כעת, טוענת ג'ונסטון, אנשים מזהים אותה ברחוב מאוד בקלות. "אנשים שעוברים לידי ברחוב זורקים עלי דברים וצוחקים", היא מספרת וטוענת שמאז המקרה היא נמצאת בדיכאון כבד. "אני לא רוצה שיזכרו אותי בתור ההיא שהרביצה לשותפה שלה על הבמה, כי זו לא מי שאני", היא מתחננת, ככל הנראה ללא סיכוי שישכחו לה את התקרית המביכה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק