בריטניה: חוגגת יום הולדת 106, עדיין בתולה

איסה בלית' נולדה בשנת 1904, ומאז ככל הנראה העדיפה לעסוק בהכל – חוץ מבגברים: היא שרה במקהלה, שיחקה גולף, אפילו שימשה כמזכירה 35 שנים. אבל אפילו פעם אחת היא לא מצאה את עצמה במיטה עם מישהו. לקרוא ולא להאמין

בת 106, עדיין בתולה (ה"סאן")

על זה הייתם אומרים "עד 120"? איסה בלית', תושבת אדינבורו שבסקטולנד, חוגגת היום 106 אביבים, אבל לא זו הסיבה בגללה היא הגיעה לכותרות. העובדה שבכל 106 השנים שעברה בחייה מעולם לא קיימה יחסי מין, הפכה אותה לאישה הקשישה בעולם שחתומה על השיא יוצא הדופן הזה.

אחייניתה, שינה קמפבל (67) חשפה את סיפורה של בלית' לכתב העיתון "הסאן" הבריטי. "אני לא בטוחה שמישהו אפילו נישק אותה אי פעם", היא סיפרה. "אני לא חושבת שמישהו אפילו ניסה - אבל גם אם כן, איש לא הצליח. היא אומרת שמעולם לא הרגישה שיש לה צורך ברומנטיקה, מעולם לא היה לה זמן לגבר".

מה שלא קרה 106 שנים - יקרה השנה?

בלית' נולדה בשנת 1904 ומאז, לפי מקורביה, עסקה בעבודות צדקה בכנסיה שכללו, בין השאר, שירה במקהלה, סידור פרחים ומשחקי גולף. היא עבדה במשך 35 שנים כמזכירה של מנהלי חברה לייצור וויסקי.

קרובה אחרת של בלית' מספרת כי הייתה בת בכורה ל-12 אחים ואחיות. "מעולם לא ראיתי אותה עצובה", היא מספרת. ליום הולדתה בבית האבות בו היא מתגוררת בימים אלו, הזמינו בני המשפחה עוגה גדולה וגם הרבה מאוד שמפניה. אולי השנה, בכל זאת, היא תחליט לשנות את דרכיה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק