צפו: שוטר יורה בנער בן 16 שניסה לתקוף אותו

במחוז ווד שבוויסקונסין לא מקלים ראש בפשע, גם אם מדובר בלירות בבן 16 שניסה לדקור שוטר בסכין. עבריין צעיר שניסה לשדוד באיומי סכין נהג רכב חשב שיוכל להתחמק ממעצר אם ידקור את השוטר, ולבסוף מצא את עצמו מאושפז בבית חולים לאחר שהשוטר לא היסס לירות בו בפלג הגוף התחתון. צפו בתיעוד התקרית האלימה

מול המצלמה: נער בן 16 ממחוז ווד שבוויסקונסין ניסה לשדוד אזרח תמים באיומי סכין, אבל לא חשב שכך יסתיים הלילה שלו. שוטר מקומי שהגיע כדי לעצור אותו נאלץ לירות בו, לאחר שהנער תקף אותו בסכין שלופה, ופצע אותו באורח קל, כאשר כל האירוע מתועד במצלמה שהוצבה בניידת המשטרה.

תחילת האירוע ביום רביעי, 15 באוגוסט, כשרוד קרקוב, שוטר בן 22, הוזעק סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר לטפל בדיווח על שלושה אנשים שתוקפים אדם שנהג במכונית, כשאחד מהם אף מאיים על הנהג בסכין ומנסה לשדוד אותו.

בקטע הווידאו שפרסמה המשטרה המקומית באתר האינטרנט שלה, ניתן לראות כיצד השוטר מתקרב אל הנער עם אקדח שלוף ודורש ממנו לזרוק את הסכין. לפתע, נע הנער במהירות לעבר השוטר, ככל הנראה על מנת לדקור אותו. קרקוב, כך על פי הסרטון, לא מבזבז זמן וממהר לירות בו בפלג גופו התחתון.

למזלו של העבריין הצעיר, הוא נפצע קל בתקרית ואושפז בבית החולים "סנט ג'וזף" במחוז. עם זאת, למזלו הרע, כעת הוא צפוי לעמוד בפני כתב אישום חמור שכולל מעבר לניסיון השוד באיומים, גם תקיפת שוטר שלא צלחה.

רוצים לקבל עוד קטעי וידאו מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק