סימסו לשוטר: יש לך מריחואנה למכור?

מי מאיתנו לא שלח לפחות פעם אחת הודעת טקסט מביכה לכתובת הלא נכונה? שני נערים ממונטנה בארה"ב שלחו הודעה לשריף המקומי במקום לדילר, וביקשו לקנות מריחואנה ב-20 דולר

חשוב מאוד לשמור על החוק, אבל אם כבר בחרתם לעבור על החוק, כדאי שלא תשלחו על כך הודעת טקסט למשטרה. כמעט כל אחד מאיתנו שלח פעם מסרון שהגיע לכתובת הלא נכונה, אבל שני בני נוער ממונטנה שבארה"ב ישלמו מחיר כבד על הטעות.

שניה נערים רצו לקנות מריחואנה. השניים התכוונו לשלוח הודעת טקסט לדילר, אך הם הקלידו את המספר הלא נכון. מזלם היה כל כך רע - המספר השגוי היה לא אחר משל השריף המקומי, שנדהם לקבל הודעה בזו הלשון: "אחי, יש לך חומר ב-20 דולר שאני יכול לקנות עכשיו?".

מעצר או להתמודד עם ההורים?

שרין ליאו דוטון הבין מיד באיזה "חומר" מדובר, ושלח הודעה בחזרה: "על כמה חומר אנחנו מדברים?". לאחר מכן ארגן השריף מפגש בין הנערים לסוכן סמוי, שעצר השניים. עיתון מקומי במונטנה תיאר את המעצר וסיפר, כי "הנערים החווירו פנים, ירדו על ברכיהם ונעו בחוסר נוחות", כשהבלש הראה להם את התג המשטרתי.

השוטרים החליטו לא לעצור את השניים, אלא לערב את ההורים. "לנסות לרכוש סמים זה פשע, אבל להתמודד מול ההורים זה עונש קשה הרבה יותר", נימק השריף את החלטתו.